Пакетна ліцензія FossDoc

Ви маєте можливість скористатися пакетною пропозицією ліцензування FossDoc, якщо вам потрібно для роботи до 5 користувачів.

Пакет без технічної підтримки

Вартість ліцензії сплачується один раз, ви отримаєте офіційну ліцензію, яка працюватиме з вказаною версією довічно. Цей варіант не надає можливість безкоштовного оновлення на нові версії. У разі, якщо вам буде потрібно оновити Систему, необхідно буде придбати нову ліцензію.

У разі, якщо ви придбали цей пакет, але пізніше вам будуть потрібні консультації або допомога технічного спеціаліста, вам буде необхідно оплатити різницю та перейти на інший пакет, або оплатити послугу оперативної підтримки.

Перелік модулів, які входять у пакет:

Пакет з технічною підтримкою

Вартість ліцензії сплачується щорічно. Ви отримуєте можливість безкоштовного оновлення на усі нові версії, які виходять на період дії вашої ліцензії. У ліцензії зафіксована дата закінчення її дії, вона буде оновлюватися щорічно.

Підтримка надається у форматі текстового спілкування (повідомлення на адресу підтримки support@foss.ua), кількість звернень на місяць фіксована та становить 5 інцидентів підтримки.

Невикористані питання не переносяться на наступний термін. У разі, якщо ліміт питань перевищено доступний варіант платної підтримки - 10 $ за питання.

Порівняно з пакетом без підтримки, цей пакет містить додаткові модулі:

Увага: для роботи модулів інтеграції "ПТАХ" та "Вчасно" вам необхідно окремо придбати ліцензію від постачальника послуг цих сервісів.

Оперативна технічна підтримка

Для усіх варіантів ліцензування існує послуга оперативної підтримки - якщо проблема потребує телефонної розмови (або Skype), підключення технічного спеціаліста до вашої машини, допомога з адмініструванням тощо - вартість такої послуги становить 40 $ за годину (мінімальне замовлення).

Сервер та база даних

Ви можете обрати базу даних MySQL (можливо використати MySQL Community Server) або Microsoft SQL Server (Express, або ви окремо можете придбати комерційну ліцензію).

Сервер та база даних з документами знаходиться під вашим контролем (ви самостійно встановлюєте систему на своїх машинах), та раз на рік оновлюєте ліцензійний файл.

Таким чином, ви можете бути упевнені, що ваші документи під вашим контролем з точки зору безпеки та комерційної таємниці.