Опис модуля Періодичні завдання

Нагадує Вашому користувачеві або другим користувачам про будь-яку подію (нарада, день народження, відправлення листа, необхідність виконання документа і т.п.) через заданий період часу. Підтримується наступна періодичність: одноразово, щодня, щотижня, щомісячно, щоквартально, щорічно, через заданий проміжок днів. Галочка "Активна" в додаткових налаштуваннях завдання свідчить про стан періодичного завдання, тобто включене або виключене. Так само в додаткових настройках можна вказати дату і час початку та закінчення будь-якого періодичного завдання. Наприклад, якщо вибрати щотижневе періодичне завдання і вибрати дату закінчення через місяць, то періодичне завдання автоматично вимкнеться в зазначену Вами дату. Для відключення періодичного завдання необхідно зняти галочку "Активна" або встановити дату і час закінчення періодичного завдання.

Картка періодичне завдання Картка документа "Періодичне завдання"

До періодичного завдання Ви також можете додати вкладені файли, зв'язати його з виконанням будь-якого документа, вказати конкретний час періодичного завдання, включити або відключити дане періодичне завдання.

Службова з періодичне завданням Картка документа "Службова". Закладка "Періодичне завдання"

Одноразове періодичне завдання

Одноразове періодичне завдання спрацьовує одноразово в заданий Вами час. Галочка "Активна" зніметься і періодичне завдання стане вимкненим.

Одноразове періодичне завдання Одноразове періодичне завдання

Щоденне періодичне завдання

Дане періодичне завдання буде спрацьовувати щодня в заданий Вами час.

Щоденне періодичне завдання Щоденне періодичне завдання

Щотижневе періодичне завдання

Щотижневе періодичне завдання буде спрацьовувати один раз на тиждень, користувач може вибрати будь-який день тижня, в який йому необхідно прочитати періодичне завдання.

Щотижневе періодичне завдання Щотижневе періодичне завдання

Щомісячне періодичне завдання

Щомісячне періодичне завдання буде спрацьовувати один раз в місяць, користувач може вибрати будь-який день місяця, в який йому необхідно прочитати періодичне завдання.

Щомісячне періодичне завдання Щомісячне періодичне завдання

Щоквартальне періодичне завдання

Цей вид нагадувань буде спрацьовувати один раз в квартал, користувачеві надається вибір місяця (перший, другий або третій) і день місяця.

Щоквартальне періодичне завдання Щоквартальне періодичне завдання

Щорічне періодичне завдання

Щорічне періодичне завдання спрацьовує один раз на рік, користувач може вибрати місяць і день місяця для спрацьовування періодичного завдання.

Щорічне періодичне завдання Щорічне періодичне завдання

Період в днях

Завдання спрацює через заданий проміжок днів.

Щорічне періодичне завдання Щорічне періодичне завдання