Схеми ліцензування

Структура ліцензії. Кількість користувачів

Ліцензія на систему FossDoc поставляється у вигляді xml-файлу (License.xml). В даному файлі вказується:

Ліцензія FossDoc неконкурентна. Кожен користувач, створений в системі, знаходиться тільки в одному з станів - активний або відключений, і ви можете керувати цим станом на свій розсуд. Активний користувач може підключатися до сервера і працювати з базою даних системи, відключений, відповідно, ні. В ліцензії вказується максимальна кількість активних користувачів, які можуть працювати з системою. Якщо ви спробуєте збільшити кількість активних користувачів до числа більшого, ніж вказано в ліцензії, система не дозволить цього зробити і видасть попередження.

Під кількістю робочих місць користувачів в системі розуміється кількість активних користувачів.

Безкоштовна ліцензія на 5 активних користувачів

Система електронного документообігу FossDoc поширюється вільно з ліцензією на 5 активних користувачів. Безкоштовна версія підтримує всі функції продукту FossDoc Enterprise. При цьому немає обмежень ні за часом роботи, ні за кількістю документів. Це ідеальний варіант для ознайомлення з можливостями Системи. Ви завжди можете перейти на будь-яку комерційну ліцензію без втрати своїх даних. Для скачування продукту з безкоштовною ліцензією натисніть кнопку нижче:

Завантажити

Тимчасова безкоштовна ліцензія на 50 активних користувачів

Якщо Вам недостатньо 5-ти користувачів, Ви можете запросити ліцензію на 50 активних користувачів. Дана версія підтримує всі функції продукту FossDoc Enterprise, але обмежена строком дії в 6-ть місяців. Пізніш Ви зможете перейти на будь-які комерційну ліцензію без втрати своїх даних.

Запросити ліцензію

Якщо у вас вже встановлена безкоштовна версія, візьміть новий файл ліцензії, який ми вишлемо, обробивши ваш запит, і замініть ним старий, як описано в статті.

Комерційна ліцензія. Купівля системи

При придбанні FossDoc Ви купуєте ліцензію на необмежений час використання системи.

Вартість ліцензії FossDoc складається із вартості серверу і вартості робочих місць користувачів.

Вартість серверу визначається вартістю модулів, що входять до нього, типом підтримуваної СУБД, можливістю використання ЕЦП.

Вартість робочих місць — величина змінна і зменшується при збільшенні їх кількості.

Розрахунок вартості системи можна зробити за допомогою нашого он-лайн калькулятору. Для зручності вибору модулів ми згрупували їх у певні набори та дали цим наборам найменування продуктів, які на наш погляд найбільш підійдуть банку або держструктурі, великому або малому комерційному підприємству, тощо. Якщо вам підійде один з таких наборів модулів, ви можете розрахувати вартість обраного продукту для заданої кількості робочих мість на цій сторінці.

Час гарантійного супроводу системи після купівлі - 6 міс. У цей період техпідтримка надається безкоштовно. Про вартість техпідтримки і інших послуг дивіться тут.

Для купівлі рекомендуємо виконати наступні дії:

Далі зв'яжіться з нашими менеджерами для узгодження договору купівлі-продажу і рішення всіх інших питань.

Розрахувати вартість

Оренда системи документообігу

В оренду передаються ті ж програмні продукти, що і при звичайній купівлі, тільки ліцензія буде продовжуватися кожного разу при отриманні нами орендного платежу. Вартість оренди залежить від обраного Вами продукту (серверної ліцензії) і кількості робочих місць користувачів, які Ви плануєте підключити до сервера (клієнтської ліцензії). У вартість оренди включено супровід системи з можливістю оновлення версій.

Для замовлення оренди СЕД рекомендуємо виконати наступне:

Далі зв'яжіться з нашими менеджерами для узгодження договору оренди і рішення всіх інших питань.

У цій статті проведено порівняльний аналіз витрат на покупку та оренду системи для обраного продукту.

Оновлення версій ПЗ

Якщо у вас використовується безкоштовна ліцензія (на 5 робочих місць), для оновлення ПЗ скачайте нову версію, встановіть її, потім візьміть новий файл ліцензії, який йде разом з безкоштовною версією, і замініть ним старий, як описано в статті.

Якщо у вас використовується тимчасова ліцензія (на 50 робочих місць), то не оновлюйте ПЗ, не отримавши від нас файл ліцензії для нової версії продукту, так як служба сервера після оновлення не запуститься. Питання про видачу нової тимчасової ліцензії вирішується в індивідуальному порядку.

Якщо ви - володар комерційної ліцензії і придбали техпідтримку (уклали договір), на весь період техпідтримки ви можете скачувати і встановлювати нові версії продукту, запитувати у ФОСС-Он-Лайн відповідні комерційні ліцензії, які будуть вам надані по електронній пошті безкоштовно (їх вартість входить в оплату техпідтримки).

Якщо ви - володар комерційної ліцензії, але не уклали договір техпідтримки, у вас є можливість безкоштовного оновлення системи протягом гарантійного періоду (6 міс. з моменту купівлі). Після закінчення гарантійного періоду або у випадку, якщо ви не продовжили договір техпідтримки, ви зможете купувати комерційні ліцензії для нових версій з 50% знижкою від поточної вартості продукту для того ж набору модулів і кількості клієнтських місць, які були прописані в старій ліцензії.

Якщо ви орендуєте систему, ви можете скачувати і встановлювати нові версії продукту, запитувати у ФОСС-Он-Лайн відповідні комерційні ліцензії, які будуть вам надані по електронній пошті безкоштовно (їх вартість входить в орендну плату).

Продукт:
Тип СУБД:
Число клиентских мест:
Secure Code