Схеми ліцензування

Структура ліцензії. Кількість користувачів

Ліцензія на систему FossDoc поставляється у вигляді xml-файлу (License.xml). В даному файлі вказується:

Ліцензія FossDoc неконкурентна. Кожен користувач, створений в системі, знаходиться тільки в одному з станів - активний або відключений, і ви можете керувати цим станом на свій розсуд. Активний користувач може підключатися до сервера і працювати з базою даних системи, відключений, відповідно, ні. В ліцензії вказується максимальна кількість активних користувачів, які можуть працювати з системою. Якщо ви спробуєте збільшити кількість активних користувачів до числа більшого, ніж вказано в ліцензії, система не дозволить цього зробити і видасть попередження.

Під кількістю робочих місць користувачів в системі розуміється кількість активних користувачів.

Ліцензія демо-версії на 5 активних користувачів

Ви маєте можливість завантажити з сайту інсталяцію системи FossDoc, та разом з посиланням вам буде надіслано тріальну ліцензію на 5 користувачів. Ліцензія діє 6 місяців. Це ідеальний варіант для ознайомлення з можливостями Системи, який не потребує фінансових або договірних відносин. Ви завжди можете перейти на будь-яку комерційну ліцензію без втрати своїх даних. Для скачування продукту натисніть кнопку нижче:

Завантажити

Тимчасова ліцензія на 50 активних користувачів

Якщо Вам недостатньо 5-ти користувачів, Ви можете запросити ліцензію на 50 або більше активних користувачів. Також ви можете розповісти нашему менеджеру про потенційні задачі, які необхідно вирішити. Ми допоможемо більш точно окреслити перелік необхідних для придбання модулів, та надамо базові консультації щодо шляхів вирішення ваших задач.

Запросити ліцензію

Якщо у вас вже встановлена демо версія, візьміть новий файл ліцензії, який ми вишлемо, обробивши ваш запит, і замініть ним старий, як описано в статті.

Комерційна ліцензія. Купівля системи

При придбанні FossDoc Ви купуєте ліцензію на необмежений час використання системи.

Вартість ліцензії FossDoc складається із вартості серверу і вартості робочих місць користувачів.

Вартість серверу визначається вартістю модулів, що входять до нього, типом підтримуваної СУБД, можливістю використання ЕЦП.

Вартість робочих місць — величина змінна і зменшується при збільшенні їх кількості.

Розрахунок вартості системи можна зробити за допомогою нашого он-лайн калькулятору. Зверніться до нас зручним способом, щоб отримати консультації щодо особливостей та функціоналу окремих модулів.

Час гарантійного супроводу системи після купівлі - 6 міс. У цей період техпідтримка надається безкоштовно. Про вартість техпідтримки і інших послуг дивіться тут.

Для купівлі рекомендуємо виконати наступні дії:

Далі зв'яжіться з нашими менеджерами для узгодження договору купівлі-продажу і рішення всіх інших питань.

Розрахувати вартість

Оренда системи документообігу

В оренду передаються ті ж програмні продукти, що і при звичайній купівлі, тільки ліцензія буде продовжуватися кожного разу при отриманні нами орендного платежу. Вартість оренди залежить від обраного Вами продукту (серверної ліцензії) і кількості робочих місць користувачів, які Ви плануєте підключити до сервера (клієнтської ліцензії). У вартість оренди включено супровід системи з можливістю оновлення версій.

Для замовлення оренди СЕД рекомендуємо виконати наступне:

Далі зв'яжіться з нашими менеджерами для узгодження договору оренди і рішення всіх інших питань.

У цій статті проведено порівняльний аналіз витрат на покупку та оренду системи для обраного продукту.

Оновлення версій ПЗ

Якщо ви - володар комерційної ліцензії і придбали техпідтримку (уклали договір), на весь період техпідтримки ви можете скачувати і встановлювати нові версії продукту, запитувати у ФОСС-Он-Лайн відповідні комерційні ліцензії, які будуть вам надані по електронній пошті безкоштовно (їх вартість входить в оплату техпідтримки).

Якщо ви - володар комерційної ліцензії, але не уклали договір техпідтримки, у вас є можливість безкоштовного оновлення системи протягом гарантійного періоду (6 міс. з моменту купівлі). Після закінчення гарантійного періоду або у випадку, якщо ви не продовжили договір техпідтримки, ви зможете купувати комерційні ліцензії для нових версій з 50% знижкою від поточної вартості продукту для того ж набору модулів і кількості клієнтських місць, які були прописані в старій ліцензії.

Якщо ви орендуєте систему, ви можете скачувати і встановлювати нові версії продукту, запитувати у ФОСС-Он-Лайн відповідні комерційні ліцензії, які будуть вам надані по електронній пошті безкоштовно (їх вартість входить в орендну плату).

Продукт:
Тип СУБД:
Число клиентских мест:
Secure Code