Вартість послуг

(*) Вартість наведено у доларах США

Сплата карткою через Інтернет

Оплата за допомогою карток Visa Mastercard

Ви можете сплатити за послуги за допомогою будь-якої карти Visa або MasterCard будь-якого банку без комісії. Для цього оберіть послугу, уведіть суму, за яку було попередньо з нами домовлено, та натисніть "Сплатити". Після цього вас буде направлено на сторінку системи онлайн платежів WayForPay.

Порядок надання та сплати послуг: після погодження з замовником всіх питань ми надаємо послуги, сплата виконується за фактом надання послуг на протязі 3 робочих днів з моменту завершення робіт. Факт сплати підтверджує виконання роботи.

Повернення коштів після оплати не передбачено.

Ліцензія на 5 користувачів Придбати ліцензію на 5 користувачів, без послуг технічної підтримки. Довічна ліцензія на поточну версію.
Ліцензія на 5 користувачів (з тех.підтримкою) Придбати ліцензію на 5 користувачів з наданням підтримки на рік. Безкоштовне оновлення на нові версії.
Послуги впровадження Вартість послуг залежить від кількості серверів і робочих місць користувачів, які планується встановити у замовника, сума визначається індивідуально.
Індивідуальна розробка Програмування функцій, яких нема у стандартній поставці Системи та не можливо реалізувати її засобами. Уведіть суму, яку попередньо було узгоджено, від 2000 у.о.
Послуги техпідтримки 25% (у рік) від вартості закуплених продуктів. Клієнти, які користуються тех. підтримкою, отримують безкоштовно нові версії, а також консультації і допомогу по роботі з Системою.
Email