Вартість послуг

(*) Вартість наведено у доларах США

Сплата карткою через Інтернет

Оплата за допомогою карток Visa Mastercard

Ви можете сплатити за послуги за допомогою будь-якої карти Visa або MasterCard будь-якого банку без комісії. Для цього оберіть послугу, уведіть суму, за яку було попередньо з нами домовлено, та натисніть "Сплатити". Після цього вас буде направлено на сторінку системи онлайн платежів WayForPay.

Порядок надання та сплати послуг: після погодження з замовником всіх питань ми надаємо послуги, сплата виконується за фактом надання послуг на протязі 3 робочих днів з моменту завершення робіт. Факт сплати підтверджує виконання роботи.

Повернення коштів після оплати не передбачено.

Придбання ліцензії та сплата оренди Сплата вартості ліцензії або оренди, вкажіть узгоджену суму
Послуги впровадження Вартість послуг залежить від кількості серверів і робочих місць користувачів, які планується встановити у замовника, сума визначається індивідуально.
Індивідуальна розробка Програмування функцій, яких нема у стандартній поставці Системи та не можливо реалізувати її засобами. Уведіть суму, яку попередньо було узгоджено, від 2000 у.о.
Послуги техпідтримки 25% (у рік) від вартості закуплених продуктів. Клієнти, які користуються тех. підтримкою, отримують безкоштовно нові версії, а також консультації і допомогу по роботі з Системою.
Email