Корисні посилання

Microsoft .NET Framework 4.6.2 — це модель програмування з керованим кодом від Microsoft, націлена на створення додатків для клієнтів Windows, серверів. Вона необхідна для роботи як серверної, так і клієнтської частин FossDoc. Інсталяція клієнта і сервера сама завантажує і встановлює .NET Framework із мережі, або ви можете завантажити з сайту Microsoft і розгорнути її самостійно на всіх машинах.

Windows Installer 4.5 — компонент системи Windows, може знадобитися при встановленні .NET Framework або SQL Express.

Microsoft® SQL Server® 2012 Express з пакетом оновлення 1 (SP1) — Новий випуск SQL Server Express Edition з розширеними службами ідеально підходить для використання у якості серверної системи для невеликих багатокористувальницьких додатків, яким потрібні розширені можливості, такі як повнотекстовий пошук.

Microsoft Visual C++ 2015 (x86) — Розповсюджувальний пакет Microsoft Visual C++ 2015 встановлює компоненти, необхідні для запуску додатків клієнтської і серверної частин. Інсталяції сервера і клієнта завантажують і встановлюють його автоматично. Важливо: завантажуйте vc_redist.x86.exe, навіть якщо у вас 64-бітна система.

Microsoft Report Viewer 2010 — Розповсюджувальний пакет Microsoft Report Viewer 2010 необхідний на клієнтських машинах, які використовують звіти. Інсталяція клієнта завантажує і встановлює його автоматично.