Встановлення системи

У цьому посібнику розглянуто процес встановлення додатків демонстраційної версії СЕД FossDoc. Якщо у вас виникнуть питання, ми з радістю відповімо на них, допоможемо в вивченні та впровадженні системи.

Системні вимоги

Перед встановленням FossDoc перевірте дотримання системних вимог:

Важливо: перед початком інсталяції переконайтеся, що система оновлена (немає очікування інсталяції оновлень Windows). Також у разі проблем рекомендується перевантажити машину.

Автоматизоване встановлення

Скачайте з нашого сайту файл FossDoc.exe, який представляє собою файл, що саморозпаковується, з безкоштовною версією системи, запустіть цей файл. Після розпаковки всіх компонентів з'явиться вікно FossDocLauncher:

FossDocLauncher FossDocLauncher

За допомогою програми FossDoc Launcher встановіть спочатку сервер потім клієнтські програми. Програма адміністрування встановлюється разом з сервером.

Коли сервер FossDoc встановлено успішно, ви побачите запрошення до запуску адміністрування на останній сторінці майстра:

Сервер FossDoc встановлено успішно Успішне встановлення сервера FossDoc

Логін Administrator і пароль 123 система буде пам'ятати автоматично. Перевірте наявність підрозділу Фірма, і відразу змініть йому назву на найменування вашої організації.

Встановлення клієнтських місць

При встановленні клієнтських місць ви можете використовувати як лаунчер FossDoc, так і встановити їх самостійно (попередньо розпакувати архів).

Папка Client в архіві містить інсталяцію клієнта. Файл FossDocClientBundle.exe буде автоматично завантажувати всі компоненти з мережі, і рекомендований до запуску.

Файл FossDocClientSetup.msi сам нічого не завантажує, а лише інсталює клієнта. Але в цьому випадку ви повинні подбати про попереднє встановлення необхідних компонентів, які перераховані нижче.

Початок роботи з FossDoc

Вивчіть розділ "Швидкий старт" для того, щоб ознайомитися з базовими можливостями системи.

Швидкий старт з FossDoc

Вирішення проблем з встановленням і налаштуванням

Інсталяція створена так, що всі необхідні компоненти будуть завантажені і встановлюються через Інтернет автоматично.

У разі виникнення проблем, перегляньте розділ Вирішення проблем з встановленням FossDoc, та зверніться до нас за консультацією.