Встановлення системи

У цьому посібнику розглянуто процес встановлення додатків демонстраційної версії СЕД FossDoc. Якщо у вас виникнуть питання, ми з радістю відповімо на них на форумі техпідтримки, допоможемо в вивченні та впровадженні системи.

Системні вимоги

Перед встановленням FossDoc перевірте дотримання системних вимог:

Важливо: перед початком інсталяції переконайтеся, що система оновлена (немає очікування інсталяції оновлень Windows). Також у разі проблем рекомендується перевантажити машину.

Автоматизоване встановлення

Скачайте з нашого сайту файл FossDoc.exe, який представляє собою файл, що саморозпаковується, з безкоштовною версією системи, запустіть цей файл. Після розпаковки всіх компонентів з'явиться вікно FossDocLauncher:

FossDocLauncher FossDocLauncher

За допомогою програми FossDoc Launcher встановіть спочатку сервер потім клієнтські програми. Програма адміністрування встановлюється разом з сервером.

Коли сервер FossDoc встановлено успішно, ви побачите запрошення до запуску адміністрування на останній сторінці майстра:

Сервер FossDoc встановлено успішно Успішне встановлення сервера FossDoc

Логін Administrator і пароль 123 система буде пам'ятати автоматично. Перевірте наявність підрозділу Фірма, і відразу змініть йому назву на найменування вашої організації.

Встановлення клієнтських місць

При встановленні клієнтських місць ви можете використовувати як лаунчер FossDoc, так і встановити їх самостійно (попередньо розпакувати архів).

Папка Client в архіві містить інсталяцію клієнта. Файл FossDocClientBundle.exe буде автоматично завантажувати всі компоненти з мережі, і рекомендований до запуску.

Файл FossDocClientSetup.msi сам нічого не завантажує, а лише інсталює клієнта. Але в цьому випадку ви повинні подбати про попереднє встановлення необхідних компонентів, які перераховані нижче.

Початок роботи з FossDoc

Вивчіть розділ "Швидкий старт" для того, щоб ознайомитися з базовими можливостями системи.

Швидкий старт з FossDoc

Вирішення проблем з встановленням і налаштуванням

Інсталяція створена так, що всі необхідні компоненти будуть завантажені і встановлюються через Інтернет автоматично.

Серверу FossDoc потрібна база даних. За замовчуванням інсталяція сервера включає в себе мінімальний MySQL і автоматично працює з ним. Вручну ви можете налаштувати екземпляр сервера на роботу з іншою базою даних, наприклад з MS SQL Server.

Якщо інсталяція завершується з будь-якої помилкою, вам слід спробувати завантажити необхідні компоненти вручну і встановити їх:

Microsoft .NET Framework 4.6.2 (59 Мб).

Microsoft Report Viewer 2010 (4.5 Мб)

Visual C++ для Visual Studio 2015 x86 (6.3 Мб)

Важливо: файл FossDoc.exe - це архів 7zip, що саморозпаковується. Ви можете розпакувати його вміст. В папці Components ви знайдете інсталяції ReportViewer і vcredist_x86.exe (розповсюджуваний пакет Visual C ++). Дистрибутив .NET Framework 4 не входить до складу архіву, тому ви можете, при необхідності, завантажити його вручну. У деяких випадках інсталяція .NET Framework 4 може запросити встановлення Windows Imaging Component (на машинах під управлінням Windows XP) - його дистрибутиви також знаходяться у папці Components (для української і англійської ОС відповідно).

Проблема: інсталяція при старті завершується з помилкою і дає посилання на лог-файл

Виконайте пошук у лог-файлі строки: Failed to verify signature of payload: NetFx462Web. Якщо таке повідомлення є, спробуйте вручну завантажити та встановити Microsoft .NET Framework 4.6.2 (або більш новий). Перевірте чи є оновлення для системи, перезавантажте машину.

Також причиною цього може бути факт недоступності мережі Інтернет. Якщо доступ до інтернету є, надішліть нам лог-файл лог-файл інсталяції, і ми підкажемо, що робити.

Проблема: увійти в Адміністрування вдалося, але немає ні відділів, ні співробітників

Перевірте розділ "Користувачі" - якщо там тільки Administrator, демо-дамп бази не завантажився. Також в розділі в розділі "Модулі" не підключено жодного модуля.

Рішення: розпакуйте архів FossDoc.exe, і в папці "FossDoc\Server\Solution" ви знайдете файл demo.fdmp. В меню пуск запустіть утиліту "Експорт і імпорт рішень FossDoc" і з її допомогою виконайте імпорт до свого серверу даного дампа (використовуйте логін Administrator і пароль 123 в утиліті імпорту). Після успішного імпорту перезапустіть службу сервера (в службах Windows він матиме ім'я "FD22 - FossDoc"). Також перезапустіть адміністрування, і ви повинні побачити демонстраційний набір користувачів.

Проблема: інсталяція сервера пройшла успішно, але майстер налаштування завершився з помилкою

Факт того, що сервер встановлений можна перевірити в "Панель управління" - ви будете бачити запис "FossDoc Application Server". У службах Windows (services.msc) знайдіть сервіс "FD22 - FossDoc" (Префікс імені FD22 означає приналежність до сервера FossDoc, а далі йде ім'я екземпляра сервера). Якщо сервіс у вас існує, зверніть увагу на його стан. У разі, якщо він знаходиться в стані "Запускається", просто зачекайте кілька хвилин, він повинен перейти в режим "Запущено", і тоді спробуйте підключитися адміністратором або клієнтом. Якщо сервісу немає, ви можете легко створити екземпляр сервера вручну, як описано нижче.

Створення примірника сервера вручну

Розпакуйте архів FossDoc.exe. В папці "FossDoc\Server\Solution" ви знайдете ліцензію для сервера (License.xml) і демо-дамп бази (demo.fdmp).

Через меню пуск запустіть утиліту Конфігуратор примірників серверів FossDoc, і створіть новий екземпляр сервера. Дайте йому просте ім'я, наприклад FossDoc.

Майстер запитає у вас файл ліцензії, і автоматично завантажить демо-дамп бази (якщо він знаходиться в одній папці з файлом ліцензії).

При виборі бази даних найпростіше вибрати вбудований варіант MySQL - в цьому випадку вам не доведеться думати про те, щоб інсталювати сервер баз даних окремо.

Демонстраційні відділи і співробітники, що входять в демо-дамп, можуть бути вами видалені в будь-який час.

Інші помилки і проблеми

Якщо ви зіткнулися з іншими помилками або складнощами, не соромтеся і задавайте нам питання на форумі, або залиште повідомлення на сторінці Контакти.

Ми безкоштовно допоможемо вам встановити систему і підкажемо правильні шляхи її застосування.