Компанія ФОСС-Он-Лайн пропонує

Програмне забезпечення на базі системи документообігу FossDoc

ЗАВАНТАЖИТИ→

СКЛАДНОСТІ РОБОТИ
ЦНАП та ВДР

Відповідно до Закону "Про адміністративні послуги" в Україні створено державні установи "Центри надання адміністративних послуг" (ЦНАП) при органах місцевого самоврядування. Метою роботи центрів є надання громадянам різних адміністративних послуг як самостійно так і сумісно з Відділом державної реєстрації (ВДР), зокрема таких, як реєстрація місця проживання, оформлення паспорту, видача дозволів тощо за принципом "єдиного вікна". Відкриття центрів має за метою зробити обслуговування громадян в держустановах зручним та прозорим, але на практиці виникають питання до якості та ефективності їх роботи, які потребують швидкого вирішення:

#1

Як зекономити час на заповнення різних форм та зменшити черги? Багато відвідувачів скаржаться на велику кількість паперів, яку їм доводиться заповнювати. Це також призводить до утворення черг у центрах та марних витрат часу громадян.

#2

Як прискорити відповідь на запити громадян? Відомо, що у державних установах документи можуть довго переходити з кабінет в кабінет, та навіть "зникнути". Зазвичай відповідь за запитами може очікуватися більше місяця.

#3

Як контролювати ефективність роботи співробітників? Якщо ви керівник ЦНАПу/ВДР, вам буває необхідно зрозуміти, хто з ваших підлеглих і як ефективно виконував свої обов'язки на протязі звітного періоду , чи є підстави для преміювання чи оголошення догани тощо.

#4

Як швидко знаходити потрібні документи? Часто буває важко знайти необхідний документ у чисельних папках, архівах, картотеках тощо. Як зробити, щоб документи зберігалися в одному місці разом з усіма їх додатками, щоб можна було миттєво їх знаходити.

#5

Як автоматизувати рутину роботу по складанню звітів? Якщо ви співробітник ЦНАПу/ВДР, вам добре відомо, скільки різноманітних звітів доводиться надсилати кожний місяць до державних органів. До того ж постійно змінюється форма та зміст даних звітів.

#6

Як новому співробітнику швидко розпочати роботу? Ваша установа потерпає від значного плину кадрів, тому є необхідність у ефективному рішенні, за допомогою якого можна швидко навчити нового співробітника виконувати свої робочі обов'язки.

Рішення є!

Всі вище згадані та інші питання можуть бути вирішені системою автоматизації - спеціальним програмним забезпеченням центрів адміністративних послуг та відділів держреєстрації. Наша компанія пропонує своє рішення на базі системи електронного документообігу FossDoc - модуль "Автоматизація ЦНАП". Даний модуль може бути встановлено як самостійне рішення, так і у складі єдиної системи документообігу, яка автоматизує діловодство (роботу з вхідною/вихідною кореспонденцією, службовими тощо), роботу зі зверненнями громадян, корпоративний портал тощо.

Переваги системи

Радикальне скорочення часу на оформлення заяв від осіб, яких вже зареєстровано в системі

Автоматичне заповнення і друк всіх необхідних для роботи форм

Проста і наочна бізнес-логіка роботи системи за підтримкою ролей: адміністратор-реєстратор

Моментальний контроль стану обробки заяв

Потужний пошуковий сервіс фізичних осіб за різними критеріями

Облік повторних звернень громадян

Основні характеристики
рішення

Ведення електронних карток

Ведення електронних карток фізичних осіб, які містять всю інформацію про них: офіційні документи, записи про реєстрацію, дітей, військовий облік.

Підтримка первинної реєстрації

Підтримка первинної реєстрації ФО (при народжені, під час переїзду) з друком всіх необхідних заяв та форм для заявника та органів ДМС за шаблонами.

Реєстрація перебування

Реєстрація перебування ФО у даній місцевості, зберігання інформації про таких осіб в окремій папці, друк всіх необхідних заяв та форм за шаблонами.

Зняття з реєстрації

Підтримка процесів зняття з реєстрації місця проживання (в зв'язку з виїздом, смертю, на підставі рішення суду тощо), друк документів за шаблонами.

Блокування картки фізичної особи

Можливість блокування картки ФО від змін співробітниками ЦНАП за умови надходження відповідного запиту з органів МВС.

Автоматизоване формування звітів

Підтримка генерації різних звітів: щоденного про реєстрацію, щомісячних у ДМС, для військового комісаріату, для виборчої комісії.

Вартість системи

Mini

$500 До 10000 осіб

Мінімальна

Для селищ та невеликих містечок. У ЦНАПах таких громад зазвичай працюють 1-3 співробітників, які навіть можуть суміщати декілька посад.

village
town

Midi

$1500 10000-30000 осіб

Середня

Великі селища, невеликі міста тощо. Для звичайних, укомплектованих за штатом, центрів, з середньою завантаженістю відвідувачами.

Maxi

$2500 30000-50000 осіб

Висока

Районі центри, окремі райони великих міст. ЦНАПи з високою завантаженістю відвідувачами, десятком співробітників, серед яких деякі можуть працювати віддалено.

district center
city

Ultra

$3500 > 50000 осіб

Максимальна

Великі міста, територіальні одиниці обласних центрів. Для таких громад центри адміністративних послуг можуть мати розгалужену локальну мережу, кілька десятків співробітників.

* Під час укладення договору на придбання ціна формується у гривневому еквіваленті за курсом НБУ

Чотири кроки, щоб почати
користуватися програмою

Зв'яжіться з нами

Крок перший

Встановіть демо-версію

Крок другий

Уведіть ваші дані

Крок третій

Запустіть систему в роботу

Крок четвертий

Завантажте ПЗ для автоматизації ЦНАП
прямо зараз!

ЗАВАНТАЖИТИ→

Відгуки наших клієнтів

izum

Відгук від міськвиконкому м.Ізюм (Харківської обл.)

Центр надання адміністративних послуг, який діє при Ізюмському міському виконавчому комітету, експлуатує систему FossDoc з модулем ЦНАП вже досить тривалий час.

Система використовується для реєстрації проживання (перебування) фізосіб у нашому місті, зняття з реєстрації, генерації щомісячних звітів та виконання інших дій відповідно до нормативних документів органів державної влади. За допомогою програмного забезпечення FossDoc автоматизовано створення та оновлення списків виборців та призовників нашого міста.

Відзначаємо оперативність компанії ФОСС-Он-Лайн щодо технічної підтримки та удосконалення роботи системи під час дослідної експлуатації продукту.

- В'ячеслав Решетько Начальник відділу автоматизації

Документація на систему

Посібник адміністратора

Он-лайн документація для співробітника-адміністратора, який буде підтримувати та адмініструвати систему

Відкрити...

Посібник користувача

Он-лайн документація для співробітників ЦНАПУ, які приймають громадян, реєструють місце проживання тощо.

Відкрити...

Потрібна консультація?

Зверніться до нас зручним способом, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Наш спеціаліст допоможе:

  • Обрати ваш продукт за ціною
  • Інсталювати демо-версію
  • Налаштувати систему
  • Розпочати роботу у дослідному режимі
  • Уникнути типових помилок
  • Вирішити питання про придбання та технічну підтримку продукту

Або зателефонуйте за номером:

+38 (057) 714 12 28