Завантажте безкоштовну систему документообігу

Безкоштовна СЕД на 5 робочих місць

Поточна версія 6.5 від 16.12.2016

Система електронного документообігу FossDoc поширюється вільно з ліцензією на 5 робочих місць. Безкоштовна версія підтримує всі функції продукту FossDoc Enterprise. При цьому немає обмежень за часом роботи або за кількістю документів. Це ідеальний варіант для невеликої організації та для ознайомлення з можливостями Системи. Ви завжди можете перейти на будь-яку комерційну ліцензію без втрати своїх даних.

Необхідна валідація капчи

Важливо: FossDoc сервер і клієнт можуть бути легко встановлені на будь-яку систему Windows (починаючи від XP SP3 і новіші версії, Windows 7, 8, 10). На комп'ютері повинен бути доступ до мережі інтернет. Якщо на машині, де проводиться установка, немає доступу до мережі інтернет, ознайомтеся з інструкціями по установці.

Особливості безкоштовної версії:

Перед встановленням рекомендується ознайомитися з розділом "Інсталяція системи", а також зі статтею "Швидкий старт".

Безкоштовна версія містить в своєму складі демонстраційну базу з кількома співробітниками та підрозділами. Ви можете їх змінювати або видаляти на свій розсуд.

Тріальна ліцензія на 50 робочих місць

Якщо Вам недостатньо 5-ти робочих місць, ви можете замовити тимчасову ліцензію з терміном дії до півроку на 50 активних користувачів. Для цього необхідно заповнити форму запита ліцензії. Після отримання ліцензії замініть її, як описано в статті.

Переконавшись у належному функціоналі системи, Ви завжди зможете перейти на комерційну версію, яка підтримує цей функціонал.