Завантажте систему документообігу

СЕД на 5 робочих місць

Поточна версія 7.2 від 12.09.2023

Система електронного документообігу FossDoc поширюється з ліцензією на 5 робочих місць для ознайомлення з системою. Ознайомтесь з особливостями тріальної версії. Цей варіант дозволяє протестувати систему у реальній роботі в організації та ознайомитися з її можливостями. Ви завжди можете перейти на комерційну ліцензію без втрати своїх даних.

Завантажити

Додаткові модулі, Клієнт FossDoc , Адміністратор FossDoc

Важливо: FossDoc сервер і клієнт можуть бути легко встановлені на систему Windows (починаючи від Windows 7, 8, 10). На комп'ютері повинен бути доступ до мережі інтернет. Якщо на машині, де проводиться установка, немає доступу до мережі інтернет, ознайомтеся з інструкціями по установці.

Перед встановленням рекомендується ознайомитися з розділом "Інсталяція системи", а також зі статтею "Швидкий старт".

Демо версія містить в своєму складі демонстраційну базу з кількома співробітниками та підрозділами. Ви можете їх змінювати або видаляти на свій розсуд.

Тріальна ліцензія на 50 робочих місць

Якщо Вам недостатньо 5-ти робочих місць, ви можете замовити тимчасову ліцензію з терміном дії до півроку на 50 активних користувачів. Для цього необхідно заповнити форму запита ліцензії. Після отримання ліцензії замініть її, як описано в статті.

Переконавшись у належному функціоналі системи, Ви завжди зможете перейти на комерційну версію, яка підтримує цей функціонал.

Наша новинка - Платформа для ведення бізнесу ERP FOSS. Спробуйте!

Електронний документообіг - далеко не єдиний напрямок розробок компанії ФОСС-Он-Лайн. Якщо Ви - індивідуальний підприємець, власник невеликого бізнесу, пропонуємо Вашій увазі новий сервіс - он-лайн платформу ERP FOSS.

Нова розробка ФОСС-Он-Лайн - сервіс ERP

Дана платформа надається як хмарний сервіс і автоматизує наступні процеси:

Ми пропонуємо просту схему роботи з даним сервісом: зареєструйтеся, оберіть типове рішення, що найбільш характеризує Ваш бізнес (торгівля, магазин, автозапчастини) і починайте працювати.

На сайті наведено докладну документацію користувача, також Ви можете звернутися за консультаціями за вказаними контактами.

Сервіс надається безкоштовно всім користувачам протягом 1 місяця після реєстрації.

Детальніше про можливості Платформи для ведення бізнесу ERP FOSS читайте на сайті продукту.