Завантажте безкоштовну систему документообігу

Безкоштовна СЕД на 5 робочих місць

Поточна версія 6.6 від 29.05.2018

Система електронного документообігу FossDoc поширюється вільно з ліцензією на 5 робочих місць. При цьому немає обмежень за часом роботи або за кількістю документів. Це ідеальний варіант для невеликої організації та для ознайомлення з можливостями Системи. Ви завжди можете перейти на будь-яку комерційну ліцензію без втрати своїх даних.

Необхідна валідація капчи

Важливо: FossDoc сервер і клієнт можуть бути легко встановлені на систему Windows (починаючи від Windows 7, 8, 10). На комп'ютері повинен бути доступ до мережі інтернет. Якщо на машині, де проводиться установка, немає доступу до мережі інтернет, ознайомтеся з інструкціями по установці.

Особливості безкоштовної версії:

Перед встановленням рекомендується ознайомитися з розділом "Інсталяція системи", а також зі статтею "Швидкий старт".

Безкоштовна версія містить в своєму складі демонстраційну базу з кількома співробітниками та підрозділами. Ви можете їх змінювати або видаляти на свій розсуд.

Тріальна ліцензія на 50 робочих місць

Якщо Вам недостатньо 5-ти робочих місць, ви можете замовити тимчасову ліцензію з терміном дії до півроку на 50 активних користувачів. Для цього необхідно заповнити форму запита ліцензії. Після отримання ліцензії замініть її, як описано в статті.

Переконавшись у належному функціоналі системи, Ви завжди зможете перейти на комерційну версію, яка підтримує цей функціонал.