Індивідуальна розробка

Ви вже оцінили можливості стандартної версії FossDoc, але не впевнені, що вона вирішить всі ваші завдання? Ми пропонуємо індивідуальні програмні розробки для вас.

Як це працює?

Припустимо, у вас є сайт, на якому ваші користувачі заповнюють певні форми, і ви бажаєте, щоб це потрапило у вигляді документу в FossDoc:

Інтеграція системи документообігу FossDoc з поштою та веб-сайтом

Email листи з файлами, які надходять до скриньки ззовні, можуть бути конвертовані в електронні документи з полями та запущені за певними шаблонним маршрутами.

Індивідуальні звіти

Вам потрібні індивідуальні звітні форми? Кожен звіт можна узгодити і реалізувати на вашому прототипі. Створіть у будь-якому редакторі приклад звіту, який заповнений тестовими даними, надішліть його нам та дізнайтеся, скільки буде коштувати така розробка.

Інтеграція FossDoc з іншими програмними комплексами

Система FossDoc (а також рішення на платформі FossLook) дозволяють інтегрувати різні системи між собою. Наприклад, у вас може бути інша система, яка веде облік товарів, або CRM-система, бухгалтерські програми. При наявності API або прямим доступом до бази даних можливо організувати взаємодію між FossDoc та іншим програмним комплексом. Документ, створений в одній системі, може пройти через маршрут в FossDoc та передати назад якийсь результат або набір даних.

Інтеграція системи документообігу FossDoc за допомогою API

Скільки це коштує?

Перед тим, як оцінити будь-яке програмне доопрацювання, слід скласти технічне завдання. У процесі узгодження та обговорення технічних аспектів будуть виявлені всі нюанси, процеси обробки стануть більш прозорими, як для замовника, так і для наших програмістів.

Зверніть увагу: неналежне ставлення до постановки завдань призводить до подорожчання вартості розробки.

Якщо технічне завдання складено в досить "стислій" формі, не деталізовано та містить лише загальну концепцію, то програмісти закладають всі можливі ризики та побажання у початкову вартість. І навпаки, грамотно і детально опрацьовані питання та алгоритми роботи системи в цілому ведуть до більш обґрунтованої вартості наших послуг.

Методика оцінки вартості

Для індивідуальних розробок ми залучаємо наших програмістів. Отже, вартість таких робіт буде прямо залежати від вартості їх роботи. Місяць роботи, що містить 20 робочих днів, оцінюється як 2000 дол.США. Таким чином, день розробки для однієї людини обходиться в середньому 100 доларів.

З чого почати складання технічного завдання?

Перед тим, як почати складати технічне завдання, слід ознайомитися з існуючими можливостями FossDoc. Без цього вам буде складно уявити та грамотно пояснити мету і результат.

Розкажіть нам про свої завдання