Про нас

Починаючи з 1999 року, компанія ФОСС-Он-Лайн на чолі Мамонтова Сергія Вікторовича, працює на ринку інформаційних технологій. В даний час ми спеціалізуємося на розробці, впровадженні і супроводі програмного забезпечення в наступних областях:

Наші продукти знайшли широке застосування в банківській системі України, а також у багатьох державних і комерційних організаціях. Серед наших найбільших замовників Національний банк України, "Ощадний Банк", "Промінвестбанк", "Укрсиббанк", "Райффайзен Банк АВАЛЬ", "УКРСОЦБАНК", а також Харківська, Закарпатська, Сумська і Чернігівська обласні державні адміністрації, Державне Казначейство України, Пенсійний фонд України, Державна податкова адміністрація України і багато інших організацій та установ.

Microsoft Gold Partner

ФОСС-Он-Лайн бере участь в партнерській програмі Microsoft в статусі Microsoft Gold Certified Partner (Золотий партнер). Золоті партнери є партнерами Microsoft вищого рівня і мають доступ до інструментів і підтримки, необхідних для збереження міцних позицій на ринку.