Порівняння витрат на оренду і придбання системи

Для оцінки можливості оренди системи документообігу FossDoc пропонуємо вам порівняльний аналіз витрат при придбанні і оренді СЕД для типового варіанту системи (складається з модулів "платформа", "сховище", ... "інтернет пошта" - див. калькулятор) на 50 робочих місць. Так як у вартість оренди входить техпідтримка, придбання також будемо розглядати з вартістю послуг по техпідтримці (з урахуванням 6-місячного гарантійного терміну, коли техпідтримка надається безкоштовно).

На малюнку нижче наведений графік виплат при придбанні і оренді СЕД на тимчасовому інтервалі близько 100 місяців. Орендні платежі здійснюються раз квартал (554,75 у.о./квартал), вартість придбання - 6777 у.о., вартість техпідтримки - 1016,55 у.о./на рік (починають сплачувати після 6 міс. гарантійного обслуговування).

Графік платежів при оренді і придбанні СЕД

Тепер порівняємо загальні суми виплат при придбанні і оренді на мал. нижче:

Загальні витрати на оренду и придбання системи документообігу з техпідтримкою

Як видно з графіка, витрати на придбання і оренду для обраного варіанту поставки СЕД зрівняються через 5 років.

Таким чином, ми можемо рекомендувати оренду документообігу невеликим компаніям, що динамічно розвиваються, для яких оптимально буде закласти у бюджет регулярні невеликі виплати за систему документообігу. При цьому припинити орендні платежі компанія може в будь-який момент часу без штрафних санкцій (згідно нашого типового договору). Витрати ж на оренду, як ми бачимо, будуть нижче витрат на придбання системи на достатньо великому періоді часу.