Повідомлення маршрутизації

Даний модуль призначений для повідомлення користувачів за допомогою електронної пошти за маршрутами документів. Наприклад, до вашої папки надійшов новий документ, наближається термін виконання документа, повідомлення про закінчення певного етапу маршруту (наприклад, узгодження). Якщо даний модуль використовується спільно з модулем Веб-сервер, лист з повідомленням буде також містити посилання, що веде до документа, за яким здійснено повідомлення.

Для роботи даного модуля, він повинен бути включений до вашої ліцензію, а також перебувати у стані "Запущено":

Модуль повідомлень маршрутизації

Далі вам знадобиться зробити деякі налаштування.

За допомогою програми адміністрування оберіть Бібліотеки документів/Сповіщення маршрутизації. На однойменній закладці розташовані елементи налаштування модуля:

Налаштування модуля повідомлень маршрутизації

Призначення елементів наступне:

Для розсилки повідомлень в системі існує зарезервована обліковий запис, для якого слід створити адресу скриньки електронної пошти (внутрішню, на вашому домені, або зовнішню) - докладніше про створення поштових скриньок читайте у статтях: 1 і 2:

Налаштування облікового запису модуля повідомлень

Після завершення налаштування пошти, посилання зміниться на "Відкрити обліковий запис...":

Налаштований модуль

За допомогою нього ви зможете змінити початкові налаштування пошти для повідомлення.

Далі співробітникам, які бажають отримувати повідомлення на свою електронну пошту, необхідно вказати скриньки, куди їм будуть надходити повідомлення. Для цього в програмі робочого місця користувача FossDoc Client зайдіть в пункт Сервіс/Налаштування головного меню і оберіть закладку "Доручення":

Поле для введення адреси електронної пошти

Вкажіть адресу електронної пошти вашого користувача, на яку будуть надходити повідомлення.