Службові записки

Забезпечує документообіг службових записок: створення службової та її реєстрацію, відправку по маршруту, реєстрацію в канцелярії підрозділу, накладення резолюції, створення і реєстрацію службової-відповіді.

Картка службової записки сед Картка документа "Службова"

Співробітники з роллю "Співробітник канцелярії" мають доступ до папки "Службові", де можна створити службову записку відразу.

Ієрархія папок Службові Ієрархія папок "Службові"

Будь-який інший співробітник може створювати службові записки в папці Проекти документів, виконати процес узгодження, підпису і реєстрації службової, і лише після цього такий документ отримує реєстраційний номер і публікується в папку "Службові".

Візування маршруту

Службова записка має два ключових поля: "Від кого" та "Кому". У полі "Кому" можна вказати кількох співробітників, для кого ця службова призначається. Система автоматично відстежує, коли користувач, який готує документ, відрізняється від зазначеного в полі "Від кого", і створює маршрут виконання, який містить точку візування. Таким чином, співробітник канцелярії може взяти на себе всю роботу з підготовки службової записки, а співробітник, вказаний в полі "Від кого", тільки підтвердить свою згоду з нею.

Маршрут відправки службової готується автоматично

Більшість документів вимагають маршрутизації, де користувач сам вказує, кому їх відправляти. Службова записка за замовчуванням відразу "знає", кому вона повинна бути відправлена на виконання, що дає зручність використання і прискорює роботу оператора-реєстратора.

У даній статті детально розглянута робота зі службовими записками.