СЕД для державних установ

Спеціальна пропозиція для державних установ, що діє до кінця 2019 року:

Система документообігу FossDoc лише за 8200 грн з технічною підтримкою на 6 місяців!

Щоб прийняти рішення про придбання, пропонуємо завантажити та встановити безкоштовну тимчасову версію і попрацювати з Системою.

Завантажити FossDoc

Порядок встановлення СЕД FossDoc

1. Підготуйте машину для серверної частини. Сервер FossDoc може працювати на ОС Windows, починаючи з 7 версії. Рекомендовані вимоги до апаратної частини можна прочитати у статті.

2. Встановіть Microsoft .NET Framework 4.6.2. .NET Framework 4.6.2 треба встановити як на машині для FossDoc Серверу, так і на машинах, де буде встановлено програму для робочого місця користувача - FossDoc Клієнт.

3. Встановіть Microsoft Visual C++ 2015 (x86) на машині для FossDoc Серверу.

4. Запустіть завантажений архів безкоштовної версії FossDoc fossdoc_ua_gov.exe та через меню встановіть Сервер FossDoc. Також встановіть робочі місця користувачів - программа "FossDoc клієнт". Для початку роботи достатньо буде встановити одне робоче місце користувача. Процедуру інсталяції докладно описано у статті.

Початок роботи

Увійдіть до програми Адміністрування (логін пароль зазвичай: Administrator/123), яка встановилася автоматично разом с сервером, оберіть сторінку "Підрозділи" та створіть на самому верхньому рівні один підрозділ за шаблоном "Головний підрозділ", який буде мати назву вашої установи, наприклад, "Михайлівська РДА". Роботу з підрозділами описано у статті.

Далі на сторінці "Користувачі" створіть користувача за роллю "Співробітник канцелярії", уведіть його до головного підрозділу. Це буде ваш діловод. Зайдіть у програму FossDoc клієнт за допомногою логіну-паролю діловода. Спробуйте постворювати вхідні/вихідні листи, звернення громадян, вивчить можливості картки документу та папок. Опис папок, доступних співробітнику канцелярії можна знайти у статті.

Створіть на сторінці "Користувачі" облікові записи для інших співробітників вашої організації, наприклад, для керівника та виконавців. Про різні ролі користвачів можна прочитати у статті. Далі спробуйте попрацбювати від різних користувачів відтворив, наприклад, виконання та погодження документів у вашій організації. Приклади: Урок 5, Урок 6, Урок 7, а також див. статтю.

Для роботи з сервісом СЕВ ОВВ (Система електронної взаємодії органів виконавчої влади) вам знадобиться виконати деякі налаштування. Подробиці читайте тут.

Якщо у вас виникнуть питання щодо роботи з системою, радимо спочатку ознайомитися з документацією на нашому сайті, та потім звернутися до нас, якщо відповідь не знайдено.

Відповіді на найчастіші питання

Чи можно буде використати мої наробки на тимчасовій безкоштовній версії у платній версії?

Так, звичайно ви можете перенести базу даних, що напрацювали у тимчасовій версії, до комерційної версії системи після її придбання.

Чим відрізняється тимчасова версія від комерційної?

За своїми функціями - нічим. Після закінчення безкоштовного періоду роботи, ви не зможете створювати у системі документи, користувачів, тощо. Комерційна версія передбачає безстрокову роботу з системою і нашу технічну підтримку замовника он-лайн на протязі 6 місяців.

Які функції наявні у системі, що пропонується за акційною ціною?

У системі наявні базові функції документообігу, у тому числі підтримка резолюцій, проектів документів, періодичних завдань, інтеграція з інтернет поштою та СЕВ ОВВ також до серверу можа підключити максимум 5 робочих місць користувачів, одно з яких підтримує ЕЦП.

Ми бажаємо придбати ситему за акційною ціною, що для цього потрібно?

Звертайтеся до нас, укладемо договір та почнемо співпрацю.

Нам потрібно більше ніж 5 робочих місць для користувачів та деякі додаткові функції, що у такому випадку запропонуєте?

Звертайтеся до нас, надамо калькуляцію за договором, де будуть враховані ваші потреби.