Опис модуля Інтеграція з СЕВ ОВВ

Дозволяє приймати та відправляти документи між різними державними установами. Спеціальний формат обміну документів (у вигляді XML) містить необхідні реквізити, такі як реєстраційний номер, короткий зміст, посилання на осіб, що складали та підписали цей документ, а також вкладені файли. Сервер FossDoc підключається до сервісу Держінформресурсу, та за допомогою API отримує або відправляє документи.

Ліцензування

Безкоштовна ліцензія не містить дозволу на роботу цього модуля, але надається усім бажаючим установам у разі запиту для тестування.

Рекомендовані оновлення

Встановіть на машині-сервері .NET Framework 4.6.1, або більш новую версію. Це необхідно для більш стабільної роботи підсистеми інтеграції.

Налаштування параметрів підключення

Після отримання ліцензії, вам потрібно виконати наступні кроки по налаштуванню вашого головного підрозділу. Зазвичай, у цьому підрозділі виконується реєстрація Вхідних та Вихідних документів, та є користувач з роллю "співробітник канцелярії". Перейдіть на вкладку "Інтеграція з СЕВ":

Налаштування системи взаємодії органів влади з СЕД FossDoc

Параметри підключення необхідно отримати від співробітників "Держінформресурс".

Використання налаштувань іншого підрозділу

Зазвичай документ до СЕВ відправляють співробітники канцелярії. Простіше буде налаштувати відділ, у якому ви реєструєте вхідні та вихідні листи для роботи з СЕВ. Усі співробітники, які знаходяться у цьому відділі, зможуть відправити документ до СЕВ.

Важливо: не можна задавати однакові налаштування СЕВ для кількох підрозділів

Інколи є ситуація, коли співробітник, який буде відправляти документ до СЕВ, знаходиться в іншому підрозділі. Якщо у цьому підрозділі немає власних налаштувань підключення до СЕВ, працювати не вийде. Але, адміністратор може вказати інший підрозділ, у якому СЕВ налаштовано. Таким чином, ваші співробітники зможуть відправляти документи до СЕВ - при цьому буде використано налаштування зазначеного підрозділу.

Слід зазначити, що надходити від інших установ документи можуть тільки у папку "На реєстрацію" того підрозділу, який має власні налаштування підключення до СЕВ ОВВ.

Підключення функції СЕВ до документів

Після налаштувань параметрів СЕВ у підрозділі потрібно додати цю функцію до типів документів. В Адмініструванні знайдіть бібліотеку документів Документообіг, та з вкладки "Бібліотека" відкрийте на редагування тип документу "Вхідний лист". Підключить функцію "Інтеграція з СЕВ ОВВ", як показано на малюнку нижче.

Вхідний лист та функція передачі документа до СЕВ ОВВ

Аналогічним шляхом підключіть функцію до типу документу "Вихідний лист".

Автоматичне завантаження документів з сервісу

Модуль має спеціальну задачу, яка періодично завантажує документи з сервісу. Знайти її можна у гілці "Системні довідники\Задачі\Система взаємодії dir.gov.ua". Задача працює автоматично, зазвичай раз у десять хвилин опитує сервіс. Переконайтеся, що вона активна. Час запуску буде коригуватися автоматично.

Робота співробітника канцелярії

Коли система завантажує нові документи з СЕВ, вони з'являються у папці "На реєстрацію". Такі документи слід переглянути, та зареєструвати. Якщо було підключено нумератор, при збереженні документ автоматично зареєструється та перейде до папки "Вхідні", це найпростіший режим роботи.

Відхилення документу

До моменту реєстрації є можливість відхилити документ, натиснувши відповідну команду на вкладці "Інтеграція з СЕВ". Так слід робити, коли документ потрапив до вас помилково, або не містить необхідної інформації. У процесі відхилення до відправника надійде повідомлення про відхилення, а сам документ буде вилучено з бази FossDoc. Відновити його буде неможливо, але відправник завжди може відправити вам його знову. Відхилення документу який надійшов з СЕВ ОВВ

Важливо: Якщо у вас підключено нумератор, відхилення документу треба робити до першого збереження змін (інакше відбудеться автоматична реєстрація).

Довідник кореспондентів

Якщо ви отримаєте документ від установи, якої ще немає у вашому довіднику кореспондентів, запис буде створено автоматично. Ви можете створити всі необхідні записи вручну, якщо дізнаєтесь ідентифікатори установ. Поле "Ідентифікатор організації (СЕВ)" повинно бути заповнено для тих кореспондентів, на яких ви плануєте відправляти документи через сервіс.

Кореспондент FossDoc

Створення документу-відповіді

Якщо ви отримали Вхідний лист з іншої установи, ви можете швидко зробити документ-відповідь, як Вихідний лист. Документ може бути створений за допомогою команди "Відповісти на документ", або як проект документу. Створений Вихідний лист може бути відправлений до іншої установи, якщо коректно задати поле Кореспонденти, та скористатися закладкою "Інтеграція з СЕВ ОВВ". Ця закладка має команду для відправки документа, та буде відображати статус доставки, прийняття, та реєстрації вашого документа в установі-отримувачі.

Відправка документу Вихідний лист до іншої установи

Ви можете відправити Вихідний лист до іншої установи, якщо він зареєстрований, містить заповнене поле Кореспонденти, а також має цифровий підпис для кожного вкладеного файлу.

Відправка вихідного листа до СЕВ

Після відправки документу через деякий час надійдуть повідомлення про його прийняття та реєстрацію, які можна бачити на вкладці.