Налаштування нумерації документів

Ви можете налаштувати нумерацію для кожного типу документа як в межах підрозділу, так і наскрізну в межах всієї організації.

Нумерація в підрозділі

На закладці "Нумератори" форми властивостей об'єкта "Підрозділ" Ви можете налаштувати нумерацію документів різних типів, які реєструються в даному підрозділі (в ручному режимі). Для створення нумераторів підрозділ має вже існувати:

Нумератори документів Форма властивостей підрозділу. Закладка "Нумератори"

Для створення нового нумератора натисніть кнопку Створити на закладці "Нумератори". В результаті з'явиться діалог:

Створення нумератора Діалог створення нумератора документа

Поставте галочки для вида документа(-ів), до якого буде застосований даний нумератор. Вкажіть номер, з якого почнеться нумерація. При бажанні можна вказати також формат виведення номера, як комбінацію власно номера та інших даних, наприклад дати його створення, і т.д. Більш складним варіантом для форматування номера є використання скрипта на C#.

Для того щоб нумератор діяв, встановіть галочку Активний. В іншому випадку нумератор буде відключений.

Наскрізна нумерація в межах декількох підрозділів

Ви можете налаштувати наскрізну нумерацію документа в межах декількох підрозділів. Для цього на закладці "Підключення в підрозділах" слід зазначити, в яких ще підрозділах буде використовуватися даний нумератор:

Налаштування наскрізної нумерації в підрозділах Налаштування наскрізної нумерації в підрозділах

Автоматична реєстрація документів

Відзначивши опцію Використовувати автоматичну реєстрацію, ви можете включити автоматичну реєстрацію документів. Автоматична реєстрація буде виконуватися відразу, як в ваш підрозділ надійде відповідний документ, при цьому в папку "На реєстрацію" він потрапляти не буде. Дана опція актуальна тільки для тих підрозділів, у яких в налаштуваннях канцелярії включена опція Документи, що надходять на виконання направити на реєстрацію.

Документи з автонумерацією

Ви можете налаштувати автоматичну нумерацію для типів документів, які ви створили самі. Для цього відзначте функцію "Документ з автоматичною нумерацією" в настройках типу документа. Збережіть зміни. Увага: категорично не рекомендується змінювати цю функцію для типів документів, що йдуть в поставці з системою (Вхідний лист, Вихідний лист та ін.).

Включення автоматичної нумерації документів Вибір функції "Документ з автоматичною нумерацією"

Управління такими нумераторами виконується з програми розширеного адміністрування в ієрархії Службові довідники/Нумератори.

Довідник нумераторів Доступ до нумераторів документів з автоматичною нумерацією

Налаштований таким чином документ буде автоматично нумеруватися наскрізною нумерацією у всіх підрозділах, де будуть використовуватися даного типу документи, минаючи канцелярії.