Бібліотеки документів

Бібліотеки документів - це набір об'єктів (папки, типи документів, документи, довідники та ін.), За допомогою яких реалізується бізнес-логіка Системи. C допомогою засобів сторінки Бібліотеки документів адміністратор може перейти до будь-якого довідника Системи або папки користувача, отримати доступ до будь-якого документу:

Бібліотека документів FossDoc Адміністратор. Бібліотека документів

Ви можете створювати власні бібліотеки з типами документів, налаштовувати в них поля, функції, види і давати права доступу користувачам на них. Детальніше про роботу з власними бібліотеками і типами документами можна прочитати на сайті FossDoc.

Разом з системою поставляються наступні бібліотеки документів (встановлюються системними зовнішніми модулями):

Бібліотека "Маршрутизація документів"

налаштування системи маршрутизації Управління маршрутизацією документів

Опція "Увімкнути повідомлення по точках маршруту" - вмикає повідомлення користувача при проходженні документом точок маршруту

"Не вимагати скасування маршруту..." - якщо під час узгодження проекту документа хтось із учасників відзвітував "не згоден", то при увімкненій даній опції маршрут узгодження автоматично не закінчується.

"Кількість днів..." - автоматично закриває доручення через задану кількість днів.

Бібліотека "Періодичні завдання"

налаштування періодичних задач Налаштування періодичних задач

Опція "Дата активації..." - використовувати за замовчуванням дату активації в якості терміну виконання доручення по періодичним завданням.

Бібліотека "Сповіщення маршрутизації"

налаштування сервера Налаштування повідомлень маршрутизації

Опція "Повідомляти про наближення терміну..." - включає повідомлення при наближенні терміну виконання доручення по документу.

Поле "Вкажіть кількість днів..." - задає кількість днів до терміну виконання, за яке буде відбуватися повідомлення користувача про наближення терміну.

Опція "Повідомляти про прострочений дорученні..." - включає повідомлення про те, що термін виконання доручення закінчився.

Поле "URL сайту:" - тут можна вказати url сайту, який транслює сервер FossDoc при роботі в режимі веб-сервера (для підключення до нього веб-клієнтом - браузером). В такому випадку повідомлення повинно містити url сторінки з документом, по якому згенеровано дане повідомлення.

Посилання "Необхідно налаштувати адресу..." - при кліці на дане посилання з'явиться діалог для налаштування облікового запису і електронної адреси, з якої будуть відправлятися повідомлення.