Бібліотека "Сервер"

Бібліотека "Сервер" містить такі налаштування:

Налаштування бібліотеки Сервер

"Кількість рядків в багаторядковому полі" - задає кількість рядків у багаторядкових полях документів (відображення картки).

"Налаштувння сканування і розпізнавання" - якщо не вказано окремо, то розпізнавання працює для англійської, української та російської мов. Якщо ваші документи (у вигляді зображень) у більшості потребують розпізнавання лише окремої мови, ви можете вказати її тут.

Також зверніть увагу, що інші мови не йдуть з інсталяцією, якщо вам буде потрібна інша - додайте файл .traineddata у папку "C:\Program Files (x86)\FOSS\FossDoc Application server\tesseract\tessdata" на сервері.

Доступ до персональних даних

"Дозволяти читання персональних даних про співробітника тільки групі "Відділ кадрів" - вкладки користувача "Персональний запис" та "Контакти" приховано для всіх та доступ є лише у групи "Відділ кадрів", якщо ця опція увімкнена.

Ця опція регулює рівнь захисту - чи можуть всі користувачі переглядати окремі вкладки властивостей інших користувачів. Деякі вкладки містять персональні дані, та не повинні бути загально доступні, для цього існує група доступу "Відділ кадрів". Опція регулює рівень захисту - чи застосовується ця група (тобто дані бачать лише її члени), або дані бачуть всі користувачі.

Налаштування перевірки zip-архівів на підозрілі файли

"Попередити, якщо zip-архів містить файли *.exe, *.js та інші" - якщо у email-листі буде вкладення з архівним файлом .zip, система буде перевіряти при спробі відкрити або зберегти файл на диск вміст архіву. Перевіряються лише імена файлів (повноцінної антивірусної перевірки не проводиться), та якщо всередині знайдено потенційно небезпечні файли, користувачу буде відображено діалог-попередження.

Управління папками користувачів

"Переміщення та видалення папок" - інструмент дозволяє масове переміщення або видалення окремих папок в усіх користувачів. Не рекомендується для застосування без консультації з розробником.

Налаштування QR-кодів

"Формувати PDF і додавати QR-коди (тільки для docx)" - опція регулює процес формування pdf-документа: якщо увімкнена, то спочатку з .docx файлу формується pdf, та лише потім на нього накладається QR-код. В іншому випадку, QR-код додається спочатку до docx файлу, та вже потім з нього формується pdf документ.

Налаштування угруповань

"Домашні папки співробітників містять вкладку "Групування" - опція регулює доступність вкладки на кореневій (домашній) папці співробітника (папка, яка має назву його ПІБ).

Вкладка "Групування" може бути корисною для випадків, коли досвідчені користувачі будуть спеціальні звіти-групування.

Налаштування конвертації у pdf у web-клієнті

Якщо вам потрібно конвертувати .docx файли до pdf у web-інтерфейсі, вкажіть шлях до утіліти з пакету LibreOffice (за замовчуванням - C:\Program Files\LibreOffice\program\swriter.exe). Утіліта не входить до інсталяції сервера, ви повинні її скопіювати або встановити пакет LibreOffice на машині де працює сервер FossDoc.