Бібліотека "Кореспонденти і контакти"

Бібліотека "Кореспонденти і контакти" містить довідники "Кореспонденти", "Види діяльності", та "Контакті особи". Їх можна побачити, якщо розгорнути гілку "Довідники":

Довідники бібліотеки Кореспонденти і контакти

Довідник "Кореспонденти"

Основний довідник, який містить записи про будь-які організації, які потрібно вказати у документах. Застосовується у типі документа "Вхідний лист", "Вихідний лист".

Якщо вам потрібне поле "Кореспондент" у вашому типі документа, підключіть функцію "Документ з кореспондентом".

Картка має одне обов'язкове поле - "Найменування контрагента", інші поля можна заповнювати за необхідністю:

Картка кореспондента

Вкладка "Контактні особи" має довідкові записи, які пов'язані з цим кореспондентом. Їх можна створити з вкладки, а зберігаються вони у окремому довіднику "Контактні особи". Кожна контактна особа може зберігати адресу (email), наприклад якщо в організації є окремі адреси для листування щодо договорів, загальних питань, можна додавати контакти керівника, та інших співробітників.

Вкладка Контактні особи у Кореспондента

Якщо заповнене поле "Офіційна електронна адреса" (email), то контакт з іменем кореспондента створюється автоматично та містить вказану адресу.

Ви можете додавати нові власні поля у тип документа "Кореспондент", але змінювати назви та видаляти наявні поля не рекомендується: це може призвести до порушень у роботі, також система відновить їх назви та наявність при оновленні.