Бібліотека "Пошта"

Бібліотека "Пошта" містить такі налаштування:

Налаштування бібліотеки Пошта

Не надсилати звіти про прочитання - блокує формування звітів прочитання (поштових), навіть якщо відправник позначив лист з вимогою звіту. Це налаштування діє для усіх облікових записів.

Заборонити відправку повідомлень на внутрішні адреси FossDoc - якщо встановлено, користувачі зможуть надсилати поштове повідомлення лише у межах адрес Email або FossMail. У варіанті, коли опцію вимкнено, при написанні листа можна обрати користувача цього серверу та надіслати йому поштове повідомлення, навіть якщо в нього не налаштовано аккаунт пошти, при цьому доставку виконує внутрішній транспорт FossDoc сервера.

Кількість листів, що завантажується з серверу за один сеанс зв'язку - системне налаштування для транспорту пошти, яке регулює кількість завантажених листів з серверу за один сеанс.

Інтервал перевірки вхідних листів (секунди) - регулює період "опитування" поштового сервера на наявність нових листів.

Інтервал вихідної черги (секунди) - встановлює період обробки черги вихідних листів (відправлених).

Підкл./відкл. використання облікових записів електронної пошти для підрозділів - якщо вам необхідно мати окремий обліковий запис пошти для підрозділу, активуйте цю опцію. Важливо розуміти, що системний користувач, який буде створений для підрозділу та матиме налаштування пошти, не буде мати можливості працювати з документами (тільки з поштовими повідомленнями).

Відправка пошти з адресою делегованого користувача для усіх користувачів - опція корисна у випадку, якщо є окремий користувач з email, який підключений через делегування до декількох інших користувачів, які відправляють пошту від його імені. Активна опція приховує реального користувача, який надсилає лист, та одразу пропонує у полі "Від кого" адресу поточного користувача, та діє для усіх користувачів серверу. Отримувач буде бачити адресу, від якої відправлено лист, але не побачить хто саме працював від імені користувача. Якщо це потрібно лише для обраних користувачів, додайте їх до вказаної групи доступу, а опцію не вмикайте.