Опис модуля "Інтеграція з веб-порталом"

Даний модуль призначено для рішення двох задач:

Модуль постачається тільки з комерційними версіями СЕД. Для його роботи у вас повинні бути доменне ім'я порталу (якщо планується перегляд документів через інтернет), SSL ключі для організації захищеного з'єднання з порталом та сервер на *NIX, де наші спеціалісти розгорнуть сам веб портал.

На нашому тестовому сайті webportal.foss.ua ви можете спробувати попрацювати з веб-порталом.

Далі буде розглянуто:

Інтерфейс користувача порталу

Інтерфейс користувача веб порталу виглядає наступним чином:

веб портал системи документообігу

Це форма пошуку документів за деякими атрибутами. Натисніть Пошук без вводу пошукових умов, сайт видасть значення полів "Зміст" всіх документів, які було опубліковано на порталі:

документи web порталу сед

Якщо ви натиснете на зміст відкриється картка обраного документу на web-порталі:

картка документу на порталі документообігу

Крім змісту, картка документу містить такі поля як "Реєстраційний номер", "Хто підписав" та "Дата документу". Також до картки приєднуються вкладені файли (якщо є), які ви можете завантажити на свою машину.

За допомогою форми пошуку ви можете вказати умови пошуку за згаданими атрибутами, підтримується також повнотекстовий пошук за змістом вкладених у документи файлів. Портал може шукати уведену фразу у вкладених файлах типу TXT, PDF, DOC, DOCX, XLSX.

Призначення полів пошукової форми наступне:

Персональний кабінет

Будь-який громадянин може зареєструватися на порталі, створити там документ (наприклад, звернення чи скаргу до держоргану), відправити його на виконання та моніторити стан робот за документом, очікуючи відповідь. Для цього на порталі призначено Персональний кабінет.

Натисніть на відповідне посилання й виконайте реєстрацію користувача на порталі:

Реєстрація користувача на порталі докуметообігу

Для подальшої роботи обов'язково потрібно увести персональні дані, зокрема ІПН:

Персональні дані корисутвача порталу документів

Зареєстрований на порталі користувач потрапляє до довідника фізичних осіб системи документообігу FossDoc.

Ви можете створити документ на вебпорталі, якщо у системі є типи документів для публікації. Наприклад, документ "Звернення громадян", заповнити його поля, додати вкладені файли (при необхідності):

Створення звернення громадян

Після стоворення документу на порталі він надходить до виконання відповідних користувачів системи документообігу. Результати роботи над документом можна відстежувати на відповідній закладці:

Історія виконання звернення

Також на зареєстрований на порталі email користувача будуть надходити відповідні повідомлення.

Коли на документ буде отримано відповідь, її можна буде передивитися, а також переглянути та роздрукувати вкладені до неї файли (якщо є).

Відповідь на звернення на порталі

Як публікуються документи

Для публікації документу на порталі у вас спочатку мають бути виконанні певні налаштування. Далі відкрийте картку документу, який призначено для публікації, перейдіть до закладки "Публікації":

публікація документу на порталі

Просто натисніть кнопку Опублікувати на веб-порталі. Документ буде опубліковано, і його можна буде знайти на порталі. Для скасування публікації на порталі знову відкрийте картку цього документу, та натисніть кнопку Видалити на веб-порталі.

публікація документу на порталі

Також документ буде автоматично видалено з порталу, якщо його буде видалено з бази даних системи FossDoc.

Налаштування публікації документів

Для роботи модулю публікації після інсталяції його компонентів треба буде виконати певні налаштування на сервері FossDoc. Запустіть програму адміністрування, перейдіть до закладки "Зовнішні модулі", підключіть та запустіть модуль "Інтеграція з веб-порталом":

веб портал системи документообігу

Далі перезавантажте програму адміністрування та перейдіть до закладки "Публікація":

веб портал системи документообігу

Вам необхідно увести наступні налаштування:

Система може публікувати на порталі не кожен документ, а тільки документи тих типів, у яких увімкнено функцію "Публікація документів":

веб портал системи документообігу

Важливо: публікувати документ на порталі може тільки користувач, якого включено до групи "Реєстратори документів".

Інсталяція порталу

Модуль "Інтеграція з веб-порталом" постачається з комерційною версією системи. Для його роботи потрібно встановити безкоштовну CRM систему odoo на машині під керуванням *NIX та відповідним чином її налаштувати. Ви можете встановити й налаштувати веб-портал самостійно або замовити ці роботи нашим фахівцям.