Як налаштувати email-повідомлення про нові документи?

В Системі документообігу реалізований потужній механізм повідомлень користувача про різні події, пов'язані з документами, наприклад, такими, як надходження нового документу в папку "Вхідні".

Для того, щоб програма повідомлювач почала сигналізувати про надходження нового доручення (документу), просто виберіть папку "Вхідні документи" та натисніть кнопку "Повідомляти про нові документи" на панелі інструментів програми FossDoc Кліент:

налаштування повідомлень про надходження нового документу

Таким чином, ви налаштуєте, щоб програма повідомлювач сигналізувала про нове доручення (документ) спливаючим повідомленням та миготливою іконкою в системному треї. Але для того, щоб вам ще додатково приходило повідомлення на електронну пошту, необхідно вказати поштову скриньку, на яку система буде відправляти повідомлення.

Щоб ввести адресу електронної пошти виконайте пункт меню "Сервіс/Налаштування" FossDoc Клієнт, перейдіть на сторінку "Доручення" і вкажіть власне адресу:

Введення адреси електронної пошти для повідомлень

Натисніть "ОК". Система буде відправляти повідомлення про нові документи за вказаною адресою.

Адміністратор також може налаштувати додаткові повідомлення про терміни виконання доручень за документами. Для цього перейдіть в програмі FossDoc Адміністратор на закладку "Бібліотеки документів" та вкажіть налаштування, що описані тут.