Налаштування ClickOnce інсталяції ПЗ користувача

Починаючи з версії 5.1, вам доступно два типа інсталяції програмного забезпечення користувача (додатка FossDoc Client): звичайна (msi-файл) і ClickOnce.

Особливості інсталяції ClickOnce:

Склад інсталяції

Інсталяцією ClickOnce є наступний набір файлів і папок:

Склад інсталяції ClickOnce

Саме у такому вигляді вона повинна бути розміщена де-небудь на мережевому ресурсі і доступна всім користувачам на читання. Але перед запуском її слід налаштувати, інакше отримаєте повідомлення про помилку. Для налаштування знадобиться спеціальна утиліта.

Утиліта ClickOnceSetupManager

Завантажте утиліту для налаштування ClickOnce інсталяції. Розпакуйте архів і запустіть файл ClickOnceSetupManager.exe. З'явиться вікно утиліти:

Утиліта налаштування інсталяції клієнта ClickOnce

Виконайте наступне:

Утиліта налаштує інсталяцію таким чином, що вона буде коректно встановлюватися з тієї мережевої папки, яку ви вказали. Тепер ви можете помістити папки на потрібний мережний ресурс (мережеву папку) і приступати до установки у користувачів.

Установка на робочих місцях користувачів

Для встановлення програми потрібно на робочому місці користувача запустити провідник Windows і виконати з мережевої папки, де розміщена інсталяція, файл setup.exe, наприклад з папки: "\\FossDocServer\Client\setup.exe".

При цьому може бути запропоновано встановити додаткові компоненти (Microsoft .NET Framework і ін.). Установка даних компонентів вимагатиме від користувача прав системного адміністратора. Після закінчення установки ви можете стандартно підключитися до сервера FossDoc і працювати.

Важливо: копіювати інсталяцію на машину користувача і потім вручну запускати setup не потрібно.

У подальшому програму слід запускати за допомогою стартового меню Windows:

Запуск клієнта ClickOnce через меню Пуск

Автоматичне оновлення

Програма кожен раз при своєму запуску перевіряє наявність нової версії на тому ж мережевому ресурсі, звідки її перший раз встановили. Отже, коли будуть виходити оновлення ПЗ, вам слід просто замінити відповідні файли в мережевій папці і знову запустити утиліту для налаштування інсталяції. Виявивши нову версію, програма сама запропонує її завантажити і встановити.

Якщо у вас виникли питання, звертайтеся на наш форум технічної підтримки клієнтів.