Робота зі звітами

Система надає можливість побудови звітів по роботі з документами, які в ній зберігаються.

Групування документів

Цей простий звіт, доступний із кореневої папки користувача, його особистої папки (для поштових повідомлень), папок для документів підрозділу та організації, а також будь-якої папки, створеної самим користувачем.

Виберіть, наприклад, свою кореневу папку:

Види угрупування Закладка "Групування" в кореневій папці користувача

Перейдіть на закладку "Види угрупування" і натисніть кнопку Створити угрупування на панелі інструментів . З'явиться форма для налаштувань угрупування:

Форма налаштувань угрупування Форма налаштувань угрупування

Введіть у верхнє поле назву угрупування (Наприклад, "Вхідні листи за цей за місяць"), в полі нижче виберіть папку, із якої будуть вибиратися документи, (у нашому прикладі – папка "Вхідні"), також можна вказати окремі умови відбору по полях документів. В нашому прикладі виберемо поле "Дата надходження" і встановимо йому значення "за цей місяць". Умова додається за допомогою кнопки Додати до списку. Форма налаштувань дозволяє створювати і більш складні умови, об'єднуючи їх логічними операторами "І"/"АБО".

Після збереження змін ви побачите результат – вікно зі звітом:

звіт - вхідні за місяць Звіт – "Вхідні листи за цей місяць", угрупування за полем "Кореспондент"

Ви можете вибрати і декілька полів для угрупування, наприклад, крім "Кореспондента", виберемо поле "Як вирішено". Можливо створити безліч угрупуваннь.

звіт - вхідні за місяць - угрупування за двома полями Звіт – "Вхідні за місяць", угрупування за полями "Кореспондент" та "Як вирішено"

У вас є можливість вивантаження звіту в таблицю Excel: на обраному звіті просто натисніть на "скріпку". В результаті Система запропонує зберегти даний звіт у форматі .csv, який відображається в Excel.

Звіти з діловодства

Готувати дані звіти можуть співробітники, які виконують роль "Співробітник канцелярії".

Для створення звіту перейдіть в папку "Звіти":

Звіти з документообігу і діловодства Підготовка звітів

Виберіть потрібний звіт, відкрийте його, заповніть потрібні параметри і натисніть Побудувати звіт. Далі ви його можете зберегти або роздрукувати:

Приклад звіту в документообігу Приклад форми звіту