Налаштування інтеграції з СЕВ ОВВ

Нижче наведено інструкцію для Адміністратора системи FossDoc по налаштуванню роботи з СЕВ ОВВ.

Ліцензування

Безкоштовна ліцензія не містить дозволу на роботу цього модуля, але надається усім бажаючим установам у разі запиту для тестування.

Після отримання нової ліцензії (яка активує СЕВ ОВВ) перезавантажте службу сервера. У документах "Вхідний лист" та "Вихідний лист" автоматично буде додано вкладку інтеграції.

Рекомендовані оновлення

Встановіть на машині-сервері .NET Framework 4.6.2, або більш новую версію. Це необхідно для більш стабільної роботи підсистеми інтеграції.

Електронний цифровий підпис та СЕВ ОВВ

Система взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ) дозволяє передавати лише підписані цифровим підписом файли, тому модуль ЕЦП є необхідним, вам також потрібно отримати сертифікати ЕЦП (мінімум один, для вашої посадової особи-керівника). Перегляньте перелік можливих провайдерів ЕЦП, які вже інтегровано з FossDoc, або зверніться до нас зручним способом для консультації.

Налаштування підрозділу

Після отримання ліцензії, вам потрібно виконати наступні кроки по налаштуванню вашого головного підрозділу. Зазвичай, у цьому підрозділі виконується реєстрація Вхідних та Вихідних документів, та є користувач з роллю "співробітник канцелярії". Перевірте, що на вкладці "Керування канцелярією підрозділу" обрано реєстратора за промовчанням.

Перейдіть до вкладки "Інтеграція з СЕВ":

Налаштування системи взаємодії органів влади з СЕД FossDoc

Параметри підключення необхідно отримати від співробітників "Держінформресурс".

Використання налаштувань іншого підрозділу

Зазвичай документ до СЕВ відправляють співробітники канцелярії. Простіше буде налаштувати відділ, у якому ви реєструєте вхідні та вихідні листи для роботи з СЕВ. Усі співробітники, які знаходяться у цьому відділі, зможуть відправити документ до СЕВ.

Важливо: не можна задавати однакові налаштування СЕВ для кількох підрозділів.

Інколи співробітник, якому необхідно відправити документ до СЕВ, знаходиться не в тому підрозділі, де реєструються вхідні з СЕВ. Якщо у цьому підрозділі немає власних налаштувань підключення до СЕВ, відправили листа до СЕВ неможливо. Але адміністратор може вказати інший підрозділ, у якому інтеграцію з СЕВ налаштовано, обравши його у відповідному полі на вищенаведеній вкладці. Таким чином, ваші співробітники зможуть відправляти документи до СЕВ через інший підрозділ.

Слід зазначити, що надходити від інших установ документи можуть тільки у папку "На реєстрацію" того підрозділу, який має власні налаштування підключення до СЕВ ОВВ.

Автоматичне завантаження документів з сервісу

Модуль має спеціальну задачу, яка періодично завантажує документи з сервісу. Знайти її можна у гілці "Системні довідники\Задачі\Система взаємодії dir.gov.ua". Задача працює автоматично, зазвичай раз у десять хвилин опитує сервіс. Переконайтеся, що вона активна. Час запуску буде коригуватися автоматично.

На момент тестування можливо вказати невеликий час опитування для задачі або навіть запускати її вручну, щоб прискорити обмін.

Навчання роботі з СЕВ ОВВ

Майже для усіх установ, що підключаються до СЕВ ОВВ надаються тестові облікові дані, для того, щоб до моменту реальної роботи вони навчилися працювати з системою та протестували свої навички. Етап тестування проводиться зазвичай в он-лайн режимі з використанням Skype чи іншого месенджеру.

Окремі сценарії роботи описані у посібнику користувача з СЕВ ОВВ