Робота з резолюціями

Резолюцію в Системі може готувати користувач з роллю "Співробітник канцелярії" або "Співробітник-керівник". Для підготовки резолюції виконайте наступні дії:

Відправка документу на резолюцію Відправка документу на резолюцію Далі з'явиться діалог, за допомогою якого Ви можете підготувати резолюцію.

Вибір автора резолюції

У діалозі створення резолюції виберіть у полі "Автор", необхідного співробітника, від імені якого буде створена резолюція. В залежності від того, яка роль користувача, який готує резолюцію, Система або пропонує вибрати автора резолюції, або автоматично його прописує. Вибір автора потрібен у разі, якщо резолюцію готує помічник керівника, а керівник тільки візує її. В полі "Дата" вкажіть дату накладення резолюції:

створення резолюції Діалог створення резолюції

Натисніть кнопку Відправити співробітникам для того, щоб після збереження резолюції запустився маршрут її виконання. Або залиште цю кнопку ненатиснутою для того, щоб була можливість відредагувати резолюцію перед її запуском за маршрутом.

Вибір виконавців резолюції і створення для них доручень

Для вибору виконавців резолюції натисніть кнопку Додати виконавця, з'явиться діалог вибору користувачів, виберіть користувачів і відредагуйте (за необхідністю) доручення. Запустіть маршрут.

Візування резолюції

Якщо резолюцію готував помічник керівника, а керівник тільки візує її, то в папку "На резолюцію" ієрархії "|Вхідні документи" керівника будуть поступати документи для візування резолюції (розгляду і затвердження створеної резолюції або її відміни, заміни виконавців, редагування створених доручень за резолюцією і т.п.). Для візування резолюції необхідно відкрити документ і перейти на закладку "Маршрути":

Візування резолюції Візування резолюції

У Вас є можливість змінити доручення по резолюції, додати або видалити виконавців по резолюції і т.д. Натисніть Згоден для подальшого запуску маршруту (таким чином, виконавши візування) або Не згоден для відміни маршруту (усі доручення по маршруту будуть примусово завершені).