Які види доручень використовуються в FossDoc і чим вони відрізняються?

На панелі інструментів картки будь-якого документу FossDoc є кнопка Надіслати за маршрутом. Дана кнопка містить меню, що випадає з вибором варіантів відправки документу за маршрутом (види доручень). Нижче розглянуті види доручень, що найчастіше зустрічаються, якими оперує користувач:

На ознайомлення

Якщо ви відправляєте комусь документ і не припускаєте, що одержувач буде виконувати будь-які дії по документу, використовуйте доручення виду "На ознайомлення". Одержувач документу може ознайомитися з його змістом і вкладеними файлами (якщо є). Як тільки виконавець відкриє доручення, автоматично відкривається сам документ (картка), а саме доручення тут же закриється (переміститься в папку "Завершені"). При необхідності його можна буде там знайти і подивитися знову.

Рекомендації до застосування: Відправка на ознайомлення може бути корисна, якщо ви відправляєте таке доручення керівнику, щоб той сам прийняв рішення відносно подальшої роботи з даним документом.

На виконання (автоматичне закриття)

Доручення виду "На виконання" вимагають введення тексту звіту від виконавця (одержувача) даного доручення. За мінімумом можна просто натиснути кнопку "Відзвітувати" на закладці "Маршрути" і тим самим повідомити системі, що ви завершили роботу з даним дорученням.

Як випливає із назви "Автоматичне закриття", доручення закривається автоматично (тобто переходить в папку "Завершені" автора доручення), як тільки по ньому відзвітує виконавець.

Рекомендації до застосування: Використовуйте відправку "На виконання (автоматичне закриття)", якщо вас цікавить тільки факт виконання робіт по документу. Доручення будуть автоматично "закриватися" після звітів виконавців. Таким чином, даний режим зручний для випадків, коли доручення, як правило, типові, і не потребують гострої уваги з боку їх автора.

На виконання (ручне закриття)

Даний вид доручень не закривається сам, поки його не "закриє" автор. Виконавець повинен відзвітувати, але у автора таке доручення буде залишатися у папці "Вихідні доручення" (а також у віртуальній папці "Виконані виконавцями" - якщо є звіт по виконанню). Якщо результат роботи вас задовольняє, можна закрити доручення. Якщо робота виконана недостатньо, можна відправити документ "На доопрацювання": в цьому випадку створюється нове доручення.

Рекомендації до застосування: Використовуйте даний вид доручень, якщо вам необхідно точно знати, який результат роботи, і, можливо, самому не забути про віддане доручення. В цьому випадку доручення, яке "висить" у вас в "Вихідних дорученнях", буде нагадувати про те, що воно залишилось незакритим.

Опис системи Список запитань-відповідей