Списання документів до справи

Налаштування Списання документів до справи бібліотеки Документообіг

Налаштування роботи номенклатури справ надає доступ до майстра списання документів, створення копії номенклатури (на новий рік), і надає швидкий доступ до груп користувачів цієї підсистеми.

Форма Налаштування Списання документів до справи бібліотеки Документообіг

Активувати погодження номенклатури та цифровий підпис

Опція додає вкладку ЕЦП, та команду надсилання папки-номенклатури за маршрутом на погодження.

Вважається, що коли папка номенклатури вже заповнена документами, посадова особа може накласти свій цифровий підпис на цю папку, щоб контролювати факт видалення (або додавання) окремого нового документа після цього. Підпис накладається тільки на ідентифікатори документів у папці, а також на властивості номенклатури.

Номенклатура з маршрутами та ЕЦП

Важливо розуміти, що якщо документ буде додано-видалено, або змінено будь-яку властивість номенклатури, цифровий підпис буде порушено. Відповідь на питання "що саме було змінено" може надати модуль Аудиту. Зміна окремого документа не буде впливати на цілісність цифрового підпису номенклатури (вважається, що кожен документ вже має свій ЕЦП для цього).

Майстер списання документів до справи

Якщо є необхідність списати до справи одразу багато документів, щоб не робити це окремо для кожного, ви можете скористатися майстром, який дозволяє зробити масове списання.

Майстер створення копій папок номенклатур справ

Якщо в попередньому році вже було створено набір папок номенклатури справ, ви маєте можливість створити аналогічні папки для нового року.

Групи користувачів

Оператори списання до підрозділу - група має повноваження проводити списання до справи лише у той підрозділ, до якого відноситься поточний користувач.

Оператори списання до справи - ця група має повноваження проводити списання до справи у будь-який підрозділ.