Як швидко дізнатися, в якому стані знаходиться документ за маршрутом

Для того, щоб дізнатися, у якого користувача знаходиться документ за маршрутом, не обов'язково відкривати картку цього документа та дивитися маршрути. У FossDoc є можливість перегляду стану документу за маршрутом за допомогою полів "Стан виконання" та "Поточний виконавець документа" безпосередно у папці документу.

Стан виконання документу - вид у папці

Одного поля "Стан виконання" вже достатньо для того, щоб бачити, у якого користувача знаходиться документ та у якому він стані. Поле "Поточний виконавець документа" було уведено для зручності фільтрації та пошуку докуменів за їх поточним виконавцем. Якщо вам це не потрібно, тоді поле "Поточний виконавець" можна і не виводити.

Налаштування функції "Стан виконання документу"

По-перше, ця функція ліцензується, і для того щоб вона була вам доступна, у ліцензії повинно бути увімкнено відповідний модуль (ключ модулю у файлі ліцензії - EDMS_Workflows_ExecutionStatus). За подробицями звертайтеся будь-яким зручним вам способом.

Далі необхідно за допомогою програми адмністрування увійти до бібліотек документів, обрати необхідний вам тип документу, та увімкнути функцію "Стан виконання документу":

Стан виконання документу - функція типу документа

І нарешті остання дія - налаштування вигляду документів у папці. Це може виконати як сам користувач у програмі FossDoc Клієнт (натиснути кнопку Кнопка налаштування вигляду документів в папці), так і адмніністратор, створивши адміністративний вид документів у папці для всіх користувачів, які мають доступ цієї до папки.

Під час налаштування вигляду документів у папці потрібно встановити галочку "Показувати приховані атрибути", та обрати поле "Стан виконання":

Налаштування виду документа в папці

Обмеження та особливості роботи функції "Стан виконання документу"

Слід зауважити, що у роботі функції "Стан виконання документу" є певні обмеження та особливості. Так, якщо у вас запущено паралельний машрут виконання документу, у полі "Стан виконання" буде відображатися останній користувач, у якого система активувала поточну точку маршруту.

Якщо у вас запущено маршрут на погодження та його завершено останнім, система у полі "Стан виконання" покаже результат погодження - "Погоджено/Не погоджено".