Створення нових типів документів (Урок 8)

Попередній урок: Робота з вхідною та вихідною кореспонденцією.

Ви напевно вже встигли помітити, що в FossDoc входить деякий "набір" типів документів для забезпечення різних завдань. Вхідні, Вихідні, Службові записки, Накази - все це автоматизує класичне діловодство. Але що якщо у вас свій бізнес, або ваших документів ви не виявили?

Рішення є: ви можете створити свій тип документа, і визначити, які поля в ньому будуть, які вкладки, і як ним користуватися. Цю можливість забезпечує платформа FossLook.

FossDoc побудований на базі платформи FossLook і є розширюваної системою. Вивчивши статті на сайті платформи, ви зможете створити власні типи документів, яких не було в FossDoc, оптимізуючи і розвиваючи свої бізнес-процеси.

Ви також можете встановити і використовувати FossLook в чистому вигляді. Уявіть, що в FossDoc зникли всі стандартні папки, але замість них ви можете створювати власні бібліотеки документів, вирішувати, які поля вам потрібні. Це більш копітка робота, але результатом буде ваше особисте "рішення", в якому не буде нічого зайвого.

Завдання: створіть власну бібліотеку документів

За допомогою адміністрування створіть свою бібліотеку документів і один або кілька типів документів в ній.

Після створення типу документа за допомогою вкладки "Доступ" дайте доступ на її папку одному або декільком користувачам, і випробуйте з боку клієнта новий тип документа в роботі.