Бізнес та FossDoc

Система документообігу FossDoc використовується комерційними банками, а також Національним Банком України.

Національний Банк України працює з індивідуальним рішенням, яке було створене спеціально під робочі процеси банку. Автоматизовано роботу з заявками користувачів, а також службовими записками. Користувач створює документ-заявку, відправляє її за шаблонним маршрутом на погодження. Якщо уповноважені особи згодні, маршрут послідовно проходить до свого завершення, а кінцева точка маршруту робить інтеграцію (відправляє спеціальний лист) до іншої системи. У процесі роботи використовуються шаблони, які дозволяють формувати документи автоматично.

Комерційні банки зазвичай використовують багато різних типів документів, які вони створюють самостійно або з нашою допомогою. Механізм бібліотек документів дозволяє адміністратору без програмування додавати поля, існуючий функціонал (маршрутизацію, історію, листування) до будь-яких власних документів. Таким чином система документообіга FossDoc може використовуватись для обробки замовлень на кредити та інших банківських документів.

Наведіть лад та стандартизуйте робочі процеси

Впровадження системи документообігу примусить вас замислитися та детально опрацювати ваші робочі процеси. Ваші співробітники будуть працювати в єдиному середовищі, а керівник завжди буде знати, де шукати важливі документи.

Зрозуміла та приваблива ліцензійна політика

Розрахувати вартість стандартної поставки FossDoc дуже легко, а умови технічної підтримки дозволять вам оновлення та роботу з новими версіями, оперативне вирішення критичних питань.

Індивідуальна розробка рішень для ваших потреб

Жодна система не може вирішити усі завдання або потреби будь-якої установи. Ми зробили FossDoc гнучким у налаштуванні, та надаємо консультації у впровадженні. Якщо вам потрібно розробити спеціальний функціонал, якого немає у FossDoc, ми складемо технічне завдання та з'ясуємо вартість такої розробки. Наші програмісти реалізують все, що буде необхідно.

Комерційна таємниця та захист важливих даних

Сервер FossDoc надає права доступу до папок з документами. Усі документи зберігаються в єдиному сховищі (базі даних). Клієнтська частина звертається до серверу тільки через спеціальне API, та не має безпосереднього підключення до бази. Якщо у користувача немає доступу на читання документа, він не зможе його навіть побачити. Захищений SSL канал зв'язку між сервером та клієнтом запобігає перехопленню ваших даних у мережі.

Звертайтеся до нас, ми розповімо все детально

Зателефонуйте нам, або зверніться будь-яким зручним способом, ми надамо консультації щодо можливості використання FossDoc для ваших потреб!

Перейти до контактів