Проектування документів (бібліотеки документів)

Бібліотеки документів - це набір об'єктів (папки, типи документів, документи, довідники , тощо), за допомогою яких реалізується бізнес-логіка FossDoc. Використовуючи засоби сторінки "Бібліотеки документів" Майстра адміністрування FossDoc, ви зможете перейти до будь-якого довідника або папки користувача, отримати доступ до будь-якого документу.

Бібліотеки документів

Працюючи з бібліотеками документів, ви також зможете:

Створення типів документів і бібліотек

У вас є можливість розширити функціональність FossDoc шляхом створення власних типів документів.

Створення типу документа FossDoc

Створіть нові або змінюйте типи документів відповідно до своїх потреб. Ви можете визначити як поля так і функції документа (наприклад, можливість відправки документа з маршрутом, підписання ЕЦП, тощо). Бібліотеки документів дозволяють створювати власні рішення на базі FossDoc "з нуля" фахівцю-діловоду або аналітику бізнес-процесів з кваліфікацією досвідченого користувача.

Детальніше про створення типів і бібліотек документів можна прочитати в статті.

Спадкування типів документів

Однією з ключових особливостей бібліотек документів FossDoc є можливість створення нових типів документів на базі вже існуючих. Новий тип документа може успадковувати поля і функції батьківських документів. Просто виберіть необхідні типи документів з цікавить вас бібліотеки - Система автоматично створить поля і призначить функції для проектованого типу документа, взявши їх у батьківських типів.

Спадкування типу документа

Створення полів документів

Система FossDoc надає широкий вибір типів полів документа для проектування нових типів документів. За допомогою даних типів можна описати будь-який документ сучасного діловодства або побудувати власне рішення, що автоматизує бізнес-процес на вашому підприємстві.

Типи полів документів FossDoc

Дізнайтеся більше про роботу з полями в статті.

Шаблони друкованих форм документів

У вас є можливість створити друковані форми (шаблони) для будь-якого документа FossDoc у форматі Microsoft Word. Система дозволить вам зв'язати поля документа FossDoc з полями документа Word. Для одного типу документа (наприклад, Договору) можна засобами FossDoc і Word створити скільки завгодно різних шаблонів для виведення його на друк. Кожен шаблон буде визначатися своїм набором полів для виведення. З інтерфейсу картки документа можна вибрати відповідний шаблон і відправити документ на друк. При цьому в Word-документ автоматично підставить значення полів документа з БД системи.

Word-шаблон документа

Робота з шаблонами документів описана в статті.