Робоче місце користувача

Основним додатком, з яким працює користувач системи документообігу, є FossDoc Кліент. У розділі Швидкий старт описано типовий сценарій роботи користувача з системою.

Нижче розглянуті основні функції АРМ користувача:

АРМ користувача сед

Інтеграція с офісним ПЗ

Система дозволяє виводити друковані форми документів в Microsoft Word.

Періодичні завдання (нагадування)

Картка нагадування

Будь-якому документу в Системі можна призначити нагадування про дії, які необхідно здійснити над ним. Нагадування можуть бути одноразові і багаторазові. При настанні терміну нагадування всі користувачі, яким це нагадування призначене, будуть автоматично сповіщені.

Можна призначити також нагадування про нараду, день народження тощо.

Пошуковий сервіс

Пошук в системі документообігу

Система пошуку дозволить вам використовувати умови пошуку будь-якої складності, починаючи від простого пошуку по обраних полях і закінчуючи розширеним пошуком із застосуванням логічних конструкцій (І/АБО) з можливістю пошуку по вкладеним в документи файлам.


Повідомлення

Повідомлення системи документообігу

Після встановлення клієнтської частини на вашій машині починає працювати програма "Повідомлювач". Про свою роботу дана програма повідомляє іконкою в системному треї. Навіть якщо жодна клієнтська програма не запущена, Повідомлювач повідомляє про нові доручення, які відправили вам інші користувачі, а також про звіти по вашим дорученням. Такі повідомлення будуть показані за допомогою спливаючого вікна, а також можуть супроводжуватися звуковим сигналом.

Web-інтерфейс

Web-інтерфейс є складовою частиною системи документообігу. Його призначення - дати користувачеві можливість пошуку документів і довідників в сховищі Системи за допомогою звичайного браузера.