Відгук від міськвиконкому м.Ізюм

На даний момент в Україні проходять інтенсивні заходи з реформування діяльності публічних адміністрацій. Зокрема, Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 614 від 11 травня 2006 року "Про затвердження Програми запровадження системи управління якістю в органах виконавчої влади ", яке зобов'язує впроваджувати систему управління якістю ISO 9001 в органах виконавчої влади.

Основною складовою впровадження системи ISO 9001 в органах виконавчої влади є використання системи електронного документообігу (СЕД), яка революційним змінює функціонування мерій і місцевих рад.

У 2003 році виконавчий комітет Ізюмської міської ради прийняв рішення про впровадження СЕД в установах місцевого самоврядування, на комунальних підприємствах і в зацікавлених підприємствах і організаціях інших форм власності з інтенсивним обміном інформацією. Після ретельного аналізу існуючих в той час пропозицій на ринку СЕД був зроблений вибір на користь системи FossDoc від компанії ФОСС-Он-Лайн, м Харків.

В результаті плідної співпраці з компанією ФОСС-Он-Лайн в період 2004-2009 р.р. в міському виконавчому комітеті була введена в дію СЕД FossDoc в запланованому обсязі. У межах чинного технічного супроводу проводилися і проводяться заходи щодо поліпшення роботи системи, вносяться зміни і доповнення, пов'язані зі змінами в українському законодавстві і виникаючими поточними потребами користувачів.

Впровадивши в підрозділах виконавчого комітету систему СЕД FossDoc, ми отримали такі можливості:

Підсумовуючи результати першого етапу впровадження СЕД можна помітити, що завдяки системі FossDoc проведена оптимізація роботи як окремих підрозділів, так і виконавчого комітету в цілому: досягнуто стан повного контролю над обробкою інформації і виконанням рішень, зменшено витрати на папір і витратні матеріали, мінімізований людський фактор привнесення різноманітних помилок.

Станом на березень 2009 року ми вже проводимо створення загальної міської мережі між віддаленими установами і підприємствами на базі системи СЕД FossDoc, паралельно проводяться роботи по розгортанню геоінформаційної системи, створення та наповнення бази метаданих всіх об'єктів на території міста.

Решетько В.Н., начальник інформаційно-аналітичного відділу міського виконавчого комітету м.Ізюма Харківської області

Наші клієнти