Як побачити виконуючих обов'язки користувачів у точках машруту?

У системі документообігу FossDoc передбачено гнучкий механізм делегування функцій від одних користувачів до іншних. Це реалізовано за допомогою виконуючих обов'язки користувачів. Якщо у вас є співробітники, які виконують обов'язки інших, зазвичай у точках маршрутів документів вказується дані того користувача, чиї обов'язки вони виконують.

Для того, щоб побачити ПІБ користувача-виконувача обов'язків на закладці "Маршрути" поряд з даними виконавця, необхідно зробити певні налаштування:

Заміна ліцензії

Функція відображення у маршрутах користувачів-виконуючих обов'язки інших співробітників ліцензується. Зверніться до нашої служби техпідтримки, щоб дізнатися про оновлення вашої ліцензії для підключення згаданої функції.

Налаштування підсистеми маршрутизації

Запустіть програму адміністрування. Оберіть "Керування системою "Маршрутизація документів" бібліотеки "Маршрутизація документів":

Налаштування маршрутизації документів СЕД Просунуті налаштування маршрутизації документів СЕД

Далі перейдіть до Секції "Виконуючі обов'язки у точках маршруту":

Налаштування виведення виконуючих обов'язки Налаштування виведення виконуючих обов'язки

За допомогою кнопки "Оберіть види доручень" відкрийте діалог:

Вибір типів доручень Вибір типів доручень

Зазначте галочками типи доручень, для яких будуть виводитися дані щодо виконувачів обов'язків на закладці "Маршрути" картки документа. Можете встановити всі галочки.

Налаштування відображення колонок на закладці "Машрути"

Далі у програмі робочого місця користувача FossDoc Клієнт перейдіть до закладки "Маршрути" та натисніть правою кнопкою мишки на заголовках колонок, з'явиться форма налаштувань: налаштування відображення колонок на закладці Налаштування відображення колонок на закладці "Маршрути"

Встановіть галочку, як показано на малюнку вище та збережіть зміни.

У результаті ви побачете у машруті дві колонки: для виконавця та виконуючого обов'язки:

Виконавець та виконуючий обов'язки Виконавець та виконуючий обов'язки у маршруті