Інтеграція з Mobile ID

Даний модуль дозволяє проходити автентифікацію і накладати юридично значимий електронно-цифровий підпис на документи за допомогою мобільного телефону.

Mobile ID реалізує технологію кваліфікованого цифрового підпису відповідно до Закону України "Про електронні довірчі послуги" за № 2155-VIII від 5 листопада 2017 р. Кваліфікований цифровий підпис має таку ж юридичну силу, як і власноручний підпис. Особистий ключ користувача зберігається на SIM-карті телефону.

Отримання спеціальної SIM-картки з підтримкою Mobile ID

Для отримання ключа з підтримкою Mobile ID слід звернутися до оператора мобільного зв'язку, що надає дану послугу. Для випуску захищеної SIM-карти з ЕЦП необхідно подати наступні документи:

Підключення та налаштування модуля

Адміністратору системи FossDoc необхідно підключити модуль Mobile ID, а також для користувачів, які будуть використовувати цю технологію, заповнити поле "Ідентифікаційний код".

Співробітник - поле Ідентифікаційний код

Логін до системи

Для автентифікації методом Mobile ID у діалоговому вікні оберіть значення "MobileID" у полі Автентифікація і заповніть номер телефону:

Діалог логіна FossDoc за допомогою Mobile ID

На ваш телефон надійде запит, після підтвердження якого сервер вас автентифікує.

Накладання цифрового підпису

Для накладання ЕЦП методом Mobile ID Користувачеві потрібно самостійно налаштувати клієнтську частину. Для цього необхідно натиснути на значок Підписати ЕЦП і обрати пункт "Налаштування електронного цифрового підпису", а потім ввести свій номер телефону:

Налаштування використання Mobile ID для накладання КЕП

Різні користувачі можуть у будь-який час змінювати це налаштування, використовуючи Mobile ID, захищені токени або файловий носій ключа.

Зверніть увагу: За реалізацію цифрового підпису Mobile ID у системі FossDoc відповідає провайдер IIT. Якщо ви бажаєте використовувати цю технологію, вам необхідно буде використовувати цього провайдера у налаштуваннях системи.

Якщо у картці документа, який ви підписуєте, міститься кілька файлів-вкладень, під час застосування Mobile ID вам буде надходити кілька підтверджень.