Як обмежити вільну маршрутизацію документів

У FossDoc зазвичай для всіх типів документів дозволено вільну маршрутизацію. Тобто користувачі можуть створювати будь-які маршрути виконання або погодження для будь-яких документів, до яких вони мають відповідний доступ.

Якщо у вашій організації для певних типів документів можливі тільки визначені маршрути, які в FossDoc реалізуються за допомогою шаблонів, ви можете обмежити для користувачів створення вільних маршрутів. Для цього за допомогою програми адміністрування перейдіть до бібліотек документів.

Оберіть тип документу, для якого бажаєте обмежити вільну маршрутизацію, встановіть у функціях - "Обмежувати вільну маршрутизацію" та збережіть зміни:

Тип документу - обмеження вільної маршрутизації

Відтепер, якщо для документу даного типу користувачі спробують створити маршрути на погодження або на виконання, система відмовить у даній операції. Можливо буде тільки створення маршрутів за шаблонами (а також - "на підпис" та "на резолюцію", якщо у користувача є відповідні права).

Але якщо деяким вашим користувачів всеж потрібна можливість вільної маршрутизації, її можливо налаштувати за допомогою особливих груп доступу.

Відкрийте у програмі адміністрування закладку "Групи", там ви знайдете групи "Доступ до маршрутизації: виконання" та "Доступ до маршрутизації: узгодження":

Групи доступу для збереження вільної маршрутизації

Оберіть групу доступу для збереження вільної маршрутизації, наприклад, групу для маршрутів виконання документів, додайте у цю групу потрібних користувачів та збережіть зміни:

Додавання користувачів до групи доступу

Таким чином, для обраних користувачів знову стане можливим створення вільних маршрутів на виконання документів. Аналогічно можна відкрити можливість вільної машрутизації для маршрутів погодження.