Налаштування підключення до серверу через інтернет

Ви можете підключитися до серверу системи за допомогою клієнтських застосунків через інтернету. Після інсталяції системи у вас діють налаштування для роботи з сервером в локальній мережі. Надалі у вас є можливість самостійно створити канал для зовнішнього підключення.

У статті буде розглянуто

швидке і розширене адміністрування каналу, а також підключення до серверу за допомогою зроблених налаштувань.

Швидке налаштування

Запустіть Майстер адміністрування перейдіть на сторінку "Мережа" та оберіть пункт "Канали":

Канали підключення до серверу Канали підключення до серверу Далі необхідно зробити налаштування у секції "Додаткове підключення до серверу": Додаткове підключення до серверу Секція "Додаткове підключення до серверу"

Встановіть галочку "Використовувати", оберіть IP-адресу мережевої карти, яка буде брати участь в обміні даними через Internet. Вкажіть порт для з'єднання або залиште той, що пропонує система, але будьте уважні, він повинен збігатися з відкритим у вас для інтернету зовнішнім портом. І, нарешті, в поле "Зовнішнє ім'я машини" уведіть доменне ім'я вашої організації, яке ви отримали у провайдера доменних імен.

При цьому, якщо ви виходите до інтернету через маршрутизатор, введення зазначених налаштувань буде недостатнім для підключення до серверу FossDoc через інтернет. Буде потрібно відповідним чином налаштувати сам маршрутизатор, зокрема знадобиться створити на маршрутизаторі правило для переправлення трафіку з зовнішнього порту на внутрішній (які повинні збігатися!), який зазначено вище.

Збігання портів на сервері та маршрутизаторі Збігання портів на сервері та маршрутизаторі

Розширене налаштування

Подивитися результат налаштування створеного каналу, зробити зміни або створити ще один канал можна за допомогою програми Розширеного адміністрування. Перейдіть до ієрархії "Системні довідники/Канали/Server": Розширене налаштування каналу для зовнішнього підключення Розширене налаштування каналу для зовнішнього підключення

Налаштування "CORBA Listener" відповідають каналу для роботи з сервером по локальній мережі. Вони зберігаються в файлі конфігурації системи App.config. Пункт "CORBA Listener (Internet)" відноситься до зовнішнього каналу для підключення до сервера через інтернет. Дані налаштування зберігаються в БД системи і ви можете змінити їх за допомогою програми розширеного адміністрування. При необхідності ви можете створити кілька каналів для підключення до сервера як по локальній мережі, так і через інтернет.

Конфігураційний файл App.config знаходиться в папці С:\Program Files\FOSS\FossDoc Application Server\Instances\FossDoc(для 32 бітної ОС) або C:\Program Files (x86)\FOSS\FossDoc Application server\Instances\FossDoc (для 64 бітної). Для налаштування каналів знайдіть і відредагуйте секцію «channels». Змінювати параметри даної секції недосвідченим користувачам ми не рекомендуємо. Якщо у вас виникли проблеми з підключенням, звертайтеся до нас на форум техпідтримки.

Підключення

Для підключення до системи через інтернет в стартовому вікні вкажіть введені раніше в налаштуваннях підключення зовнішнє ім'я і порт (через двокрапку), як показано на малюнку нижче:

Діалог підключення до віддаленого серверу Діалог підключення до віддаленого серверу