Відео-ролики

Після встановлення безкоштовної версії пропонуємо вам переглянути відео-ролики, що пояснюють основні моменти при роботі з додатками FossDoc. При перегляді включайте режим титрів і виберіть максимальну роздільну здатність.

Огляд можливостей FossDoc Administrator

Короткий опис закладок програми FossDoc Administrator

Робота з довідником користувачів

Показано, як створювати/редагувати користувачів системи документообігу. Як делегувати права від одного користувача до іншого.

Робота з довідником підрозділів

Показано, як управляти віртуальною структурою вашого підприємства. Як створювати підрозділи різного рівня вкладеності, як заводити в них користувачів і переводити їх з одного відділу в інший.

Бібліотеки документів

Як створювати власні бібліотеки і типи документів, додавати поля в документи, створювати довідники. Як надавати доступ користувачам до папки, де будуть зберігатися документи створеного типу.

Налаштування інтерфейсу користувача в FossDoc Client

Як налаштовувати представлення папок і документів в програмі - робочому місці користувача Системи - FossDoc Client.

Приклад роботи - електронний документообіг вхідного листа

Робота з вхідним листом і підготовка на нього відповіді у вигляді вихідного листа. Розглядається процес накладення резолюції, погодження, підпису і реєстрації документа.

З усіх питань щодо роботи з FossDoc, розглянутих у даних відео-роликах, звертайтеся на форум технічної підтримки. Ми обов'язково на них відповімо!