Відгук від АТ "Банк Золоті Ворота"

Програмні продукти компанії ФОСС-Он-Лайн АТ "БАНК ЗОЛОТІ ВОРОТА" давно і ефективно використовує в своїй діяльності, зокрема більше 10 років ми працюємо з ПЗ "Агент передачі файлів TCPFOSS" виробництва ФОСС-Он-Лайн для обміну технічною інформацією між відділеннями банку та НБУ. Даний програмний продукт зарекомендував себе як просте і надійне рішення для передачі даних.

Територіальна близькість головного офісу банку та компанії ФОСС-Он-Лайн з'явилася додатковим плюсом, коли ми поставили завдання пошуку програмного забезпечення для підтримки життєвого циклу документів в банківській сфері.

Фахівці ФОСС-Он-Лайн неодноразово приїжджали в наш банк з презентаціями системи електронного документообігу FossDoc. За допомогою співробітників ФОСС-Он-Лайн Систему документообігу було встановлено ​​і налаштовано під бізнес-процеси нашого банку для дослідної експлуатації в головному офісі банку. Ми відпрацювали основні бізнес-схеми прийняття рішень при укладанні кредитних договорів, спроектували типові документи і налаштували маршрути їх руху.

Після майже піврічної дослідної експлуатації продукту ми прийняли рішення про придбання комерційної ліцензії FossDoc Enterprise на 100 робочих місць з підтримкою пошти НБУ. В даний час система успішно використовується у всіх відділеннях відділеннях і філії банку, розглядаються можливості подальшої оптимізації бізнес-процесів банку.

Ми вдячні компанії ФОСС-Он-Лайн за відповідальне співробітництво і оперативну технічну підтримку.

Штагер В.І., в.о. Голови Правління АТ "БАНК ЗОЛОТІ ВОРОТА"

Наші клієнти