Опис модуля Сховище

Дозволяє зберігати всі доручення, проекти документів, самі документи і довідники в єдиній базі даних, доступ до них здійснюється через інтерфейс картки документа. Потужні засоби пошуку інформації в базі даних дозволять Вам ставити умови пошуку будь-якої складності з можливістю перегляду документів, вкладених або пов'язаних з даним знайденим документом.

Під документом в системі розуміється інформація про будь-який існуючий паперовий або електронний документ, який готується до випуску на Вашому підприємстві, будь-яка впорядкована інформація про суб'єкти або об'єкти бізнес-процесів (наприклад, про клієнтів). Документом в системі також вважається доручення, адресоване тому чи іншому співробітнику.

Все різноманіття документів, з якими працюють користувачі, розділяється на певні категорії - типи документів (наприклад, Доручення або Проект документа). Кожному типу документа відповідає певний набір полів документа (наприклад, назва, автор документа, час створення тощо).

Візуальною формою подання документа, а також інтерфейсом взаємодії користувача зі сховищем документів є картка документа. За допомогою картки Ви можете переглядати і (або) редагувати будь-який документ: вводити значення полів і (або) додавати іншу інформацію, пов'язану з даним документом (наприклад, вкладені файли з відсканованим оригіналом документа).

Картка документа FossDoc Картка документа FossDoc

Система підтримує роботу з різними типами документів. Серед них є документи, які використовуються в діловодстві більшості організацій (вхідний лист, службова і т.п.), а також специфічні для банківської сфери та органів державної влади. Система легко переналаштовується для підтримки документів, які використовуються у Вашому діловодстві.

Дерево папок користувача Дерево папок користувача з роллю "Співробітник канцелярії"