Майстер конвертації баз даних

Ви можете виконати конвертацію бази даних одного провайдеру до бази даних іншого, наприклад, якщо ваша база працює на MySQL, ви можете її перенести на сервер БД під керуванням MS SQL. Для цього у нас розроблено спеціальну утиліту, яка доступна для завантаження на нашому сайті у розділі "Додаткові модулі".

Після завантаження розпакуйте архів з інсталяцією утиліти й запустіть файл FossDoc.DatabaseConverter.Setup.msi. Під час інсталяції погодьтесь з ліцензійною угодою:

Для запуску Майстра виконайте пункт FOSS Database Converter із стартового меню Windows. В наступних діалогах Майстру оберіть, по-перше, напрямок конвертації БД:

Наприклад з MySQL до MS SQL, також підтримано конвертацію до бази Oracle.

Важливо: У деяких випадках, наприклад, під час експорту даних з MySQL до MS SQL значення текстових полів можуть "обрізатися". Тому що у БД призначення є певні обмеження на розмір текстових даних.

Далі вам знадобиться вказати строки підключення до БД джерела й БД призначення:

Строка підключення до MySQL має вигляд Server=SERVER_NAME_OR_IP; Database=DATABASE;User Id=USER_LOGIN;Password=USER_PASSWORD;Port=3306. Призначення її параметрів наступне:

Строка підключення до MS SQL має вигляд initial catalog=DATABASE;password=USER_PASSWORD;user id=USER_LOGIN;server=SERVER_NAME_OR_IP. Призначення її параметрів наступне:

Строка підключення до Oracle має вигляд User Id=USER_LOGIN;Password=USER_PASSWORD;Data Source=ORACLE_SERVICE_ID. Призначення її параметрів наступне:

Натисніть Далі та погодьтесь у наступному діалозі з виконанням обраних дій. У результаті базу буде зконвертовано до іншого серверу БД.